Onze winkel in Breda is vandaag gesloten.
Webshop bestellingen tot 22:30 morgen in huis!
HARDWARE
RANDAPPARATUUR
PC / LAPTOPS
TABLETS / SMARTPHONES
VERBRUIKSARTIKELEN
SOFTWARE
NAVIGATIE
FILTERS
ACTIES
ONZE WINKEL
CD-ROM-LAND
Dijklaan 9
4814CA Breda



 

 
Artikelnr: 991967      Winkelvoorraad: 0 stuks      Webshopvoorraad: 1 stuk       Bij leverancier: 7 stuks    

Omschrijving:
De SFPC1110 Cisco-compatibele gigabit RJ45 koperen SFP-zendontvangermodule (Mini-GBIC) is ontworpen om te voldoen aan MSA (Multi-Sourcing Agreement)-normen en is daardoor een kosteneffectieve manier om een koperen Ethernet-poort aan uw 1000 Base-T-netwerkapparatuur toe te voegen, die te vervangen of te upgraden. Dankzij 1000 Mbps auto-negotiation op een afstand van maximaal 100 m kan deze Ethernet SFP-module via een MSA- of Cisco-compatibele SFP-poort op alle glasvezelnetwerkapparatuur worden g... Lees meer . . .

Levertijd: Morgen in huis!
 

 
Artikelnr: 992106      Winkelvoorraad: 0 stuks      Webshopvoorraad: 0 stuks       Bij leverancier: 17 stuks    

Omschrijving:
Deze HP®-compatibele gigabit glasvezel SFP is door StarTech.com ontwikkeld voor wat u het meest nodig hebt in uw netwerkverbindingen: betrouwbaarheid. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kunt u deze hoogwaardige glasvezel transceivermodule installeren in HP-netwerkapparaten die de J4858C transceivermodule ondersteunen, alsmede andere belangrijke merken netwerkapparatuur. Deze 1000Base-SX SFP biedt gigabit connectiviteit via multim... Lees meer . . .

Levertijd: 3 dagen (woensdag)
 

 
Artikelnr: 992112      Winkelvoorraad: 0 stuks      Webshopvoorraad: 0 stuks       Bij leverancier: 6 stuks    

Omschrijving:
Deze HP®-compatibele gigabit glasvezel SFP is door StarTech.com ontwikkeld voor wat u het meest nodig hebt in uw netwerkverbindingen: betrouwbaarheid. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kan deze hoogwaardige SPF-transceivermodule worden geïnstalleerd in HP®-netwerkapparaten die de J8177C transceivermodule ondersteunen, alsmede andere belangrijke merken netwerkapparatuur. De RJ45 1000Base-T SFP biedt gigabit connectiviteit over ... Lees meer . . .

Levertijd: 3 dagen (woensdag)
 

 
Artikelnr: 194366      Winkelvoorraad: 0 stuks      Webshopvoorraad: 0 stuks       Bij leverancier: 5 stuks    

Omschrijving:
Deze StarTech.com 10 gigabit SFP+ is vervaardigd voor betrouwbare netwerkverbindingen. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kan deze hoogwaardige glasvezeltransceivermodule worden geïnstalleerd in Cisco® switches en routers die de Cisco SFP-10G-SR-X SFP+ transceivermodule ondersteunen, alsmede andere belangrijke merken netwerkapparatuur. De 10GBase-SR SFP+ biedt 10 gigabit connectiviteit via een multi-mode glasvezelkabel, met een ... Lees meer . . .

Levertijd: 3 dagen (woensdag)
 

 
Artikelnr: 1662766      Winkelvoorraad: 0 stuks      Webshopvoorraad: 0 stuks       Bij leverancier: 1 stuk    
Levertijd: 3 dagen (woensdag)
 

 
Artikelnr: 207255      Winkelvoorraad: 0 stuks      Webshopvoorraad: 0 stuks       Bij leverancier: 1 stuk    

Omschrijving:
1000 Mbps (1 Gbps) | koper | RJ45 | 100 m | Levenslange garantie

De SFP1000TXST is een MSA-conforme koperen SFP transceiver die ontworpen, geprogrammeerd en getest is voor gebruik met 1000BASE-TX compatibele MSA switches en routers. De SFP transceiver module ondersteunt een maximumafstand van 100 m en levert betrouwbare 1 GbE connectiviteit via koperen kabels. Technische specificaties: Maximale dataoverdrachtssnelheid: 1000 Mbps Type: Koper Verbindingstype: RJ45 connector Maximale overd... Lees meer . . .

Levertijd: 3 dagen (woensdag)
 

 
Artikelnr: 194371      Winkelvoorraad: 0 stuks      Webshopvoorraad: 0 stuks       Bij leverancier: 2 stuks    

Omschrijving:
8 Gbps| Multimode glasvezel | LC | 300 m | levenslange garantie

De AJ716BST is een HP AJ716B compatibele glasvezel transceiver module die ontworpen, geprogrammeerd en getest is voor gebruik met HP switches en routers. De module levert betrouwbare 10 GbE connectiviteit via glasvezelkabels, voor 8GFC conforme netwerken, op een afstand tot 300 m. Technische specificaties: Golflengte: 850 nm Maximale dataoverdrachtssnelheid: 8 Gbps Type: Multi-mode glasvezel Verbindingstype: LC connector Ma... Lees meer . . .

Levertijd: 3 dagen (woensdag)
 

 
Artikelnr: 991969      Winkelvoorraad: 0 stuks      Webshopvoorraad: 0 stuks       Bij leverancier: 15 stuks    

Omschrijving:
De SFP10GSRST Cisco®-compatibele 10GBase-SR SFP+ glasvezelzendontvangermodule 850 nm MM LC met DDM - 300 m is ontworpen om te voldoen aan MSA (Multi-Sourcing Agreement)-normen en is daardoor een voordelige manier om een 10 Gb SFP+ multi-mode LC-poort aan uw gigabit glasvezelnetwerkapparatuur of glasvezelmediaconverter toe te voegen, te vervangen of te upgraden. Deze LC SFP+/mini-GBIC-module ondersteunt dataoverdrachtssnelheden van maximaal 11,1 Gbps en Digital Diagnostics Monitoring (DDM) en k... Lees meer . . .

Levertijd: 3 dagen (woensdag)
 

 
Artikelnr: 991970      Winkelvoorraad: 0 stuks      Webshopvoorraad: 0 stuks       Bij leverancier: 32 stuks    

Omschrijving:
De SFPF1302C Cisco®-compatibele snel Ethernet vezel SFP zendontvangermodule MM LC - 2 km is ontworpen om te voldoen aan MSA (Multi-Sourcing Agreement)-normen en is daardoor een kosteneffectieve manier om een multimode LC-poort aan uw 100 Mbps glasvezelnetwerkapparatuur of glasvezelmediaconverter toe te voegen, die te vervangen of te upgraden. Dankzij gegevenssnelheden van maximaal 155 Mbps en ondersteuning voor Digital Diagnostics Monitoring (DDM) kan deze LC SFP-module via een MSA- of Cisco-c... Lees meer . . .

Levertijd: 3 dagen (woensdag)
 

 
Artikelnr: 991973      Winkelvoorraad: 0 stuks      Webshopvoorraad: 0 stuks       Bij leverancier: 8 stuks    

Omschrijving:
De SFPGESST Cisco®-compatibele gigabit glasvezel SFP-zendontvangermodule MM LC - 550 m is ontworpen om te voldoen aan MSA (Multi-Sourcing Agreement)-normen en is daardoor een kosteneffectieve manier om een multimode LC-poort aan uw gigabit glasvezelnetwerkapparatuur of glasvezelmediaconverter toe te voegen, die te vervangen of te upgraden. Dankzij gegevenssnelheden van maximaal 1,25 Gbps en ondersteuning voor Digital Diagnostics Monitoring (DDM) kan deze LC SFP/Mini-GBIC-module via een MSA- of... Lees meer . . .

Levertijd: 3 dagen (woensdag)
 

 
Artikelnr: 184585      Winkelvoorraad: 0 stuks      Webshopvoorraad: 0 stuks       Bij leverancier: 2 stuks    

Omschrijving:
Deze 10 gigabit Ethernet SFP+ is HP®-compatibel en door StarTech.com ontwikkeld voor wat u het meest nodig hebt in uw netwerkverbindingen: betrouwbare prestaties. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kunt u deze hoogwaardige glasvezel transceivermodule installeren in HP® BladeSystem® c-klasse apparatuur die de HP 455883-B21 module ondersteunt, alsmede andere belangrijke merken netwerkapparatuur. Deze 10GBase-SR SFP biedt 10 gigab... Lees meer . . .

Levertijd: 3 dagen (woensdag)
 

 
Artikelnr: 1662793      Winkelvoorraad: 0 stuks      Webshopvoorraad: 0 stuks       Bij leverancier: 8 stuks    

Omschrijving:
Deze Cisco Meraki®-compatibele koperen SFP is door StarTech.com ontwikkeld voor wat u het meest nodig hebt in uw netwerkverbindingen: betrouwbare prestaties. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kan deze hoogwaardige Gb RJ45 koperen SFP worden geïnstalleerd in Cisco Meraki-netwerkapparatuur die de Cisco Meraki MA-SFP-1GB-TX transceivermodule ondersteunt, alsmede andere grote merken netwerkapparatuur. De SFP-transceiver biedt 10Bas... Lees meer . . .

Levertijd: 3 dagen (woensdag)
 

 
Artikelnr: 194367      Winkelvoorraad: 0 stuks      Webshopvoorraad: 0 stuks       Bij leverancier: 3 stuks    

Omschrijving:
Deze Cisco®-compatibele 40GBase QSFP (Quad Small Form-Factor Pluggable) is door StarTech.com ontwikkeld voor wat u het meest nodig hebt in uw netwerkverbindingen: betrouwbare prestaties. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kunt u deze hoogwaardige glasvezel transceivermodule installeren in Cisco-netwerkapparaten die de Cisco QSFP-40G-LR4 ondersteunen, alsmede andere belangrijke merken netwerkapparatuur. Met zijn krachtige 4-baansp... Lees meer . . .

Levertijd: 3 dagen (woensdag)
 

 
Artikelnr: 1662791      Winkelvoorraad: 0 stuks      Webshopvoorraad: 0 stuks       Bij leverancier: 6 stuks    

Omschrijving:
Deze gigabit glasvezel is HP® compatibel en door StarTech.com ontwikkeld voor wat u het meest nodig hebt in uw netwerkverbindingen: betrouwbare prestaties. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kunt u deze hoogwaardige glasvezel transceivermodule installeren in HP-switches en -routers die de HP 3CSFP91-transceivermodule ondersteunen, alsmede andere grote merken netwerkapparatuur. Deze 1000Base-SX SFP biedt gigabit connectiviteit via... Lees meer . . .

Levertijd: 3 dagen (woensdag)
 

 
Artikelnr: 194375      Winkelvoorraad: 0 stuks      Webshopvoorraad: 0 stuks       Bij leverancier: 10 stuks    

Omschrijving:
Deze gigabit glasvezel SFP is compatibel met HP® -netwerkapparatuur en door StarTech.com ontwikkeld voor wat u het meest nodig hebt in uw netwerkverbindingen: betrouwbare prestaties. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kunt u deze hoogwaardige glasvezel transceivermodule installeren in HP-switches en -routers die de HP JD118B-transceivermodule ondersteunen, alsmede andere belangrijke merken netwerkapparatuur. Deze 1000Base-SX SFP ... Lees meer . . .

Levertijd: 3 dagen (woensdag)
 

 
Artikelnr: 1662770      Winkelvoorraad: 0 stuks      Webshopvoorraad: 0 stuks       Bij leverancier: 5 stuks    

Omschrijving:
Deze HP®-compatibele 10 gigabit glasvezel SFP+ is door StarTech.com ontwikkeld voor wat u het meest nodig hebt in uw netwerkverbindingen: betrouwbare prestaties. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kunt u deze hoogwaardige glasvezel transceivermodule installeren in HP-netwerkapparaten die de HP J9152A transceivermodule ondersteunen, alsmede andere belangrijke merken netwerkapparatuur. Deze 10GBase-LRM SFP+ biedt 10 gigabit connect... Lees meer . . .

Levertijd: 3 dagen (woensdag)
 

 
Artikelnr: 194363      Winkelvoorraad: 0 stuks      Webshopvoorraad: 0 stuks       Bij leverancier: 7 stuks    

Omschrijving:
Deze HP®-compatibele 10 gigabit glasvezel SFP+ is door StarTech.com ontwikkeld voor wat u het meest nodig hebt in uw netwerkverbindingen: betrouwbare prestaties. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kunt u deze hoogwaardige glasvezel transceivermodule installeren in HP-netwerkapparaten die de HP JD094B transceivermodule ondersteunen, alsmede andere belangrijke merken netwerkapparatuur. Deze 10GBase-LR SFP+ biedt 10 gigabit connecti... Lees meer . . .

Levertijd: 3 dagen (woensdag)
 

 
Artikelnr: 990708      Winkelvoorraad: 0 stuks      Webshopvoorraad: 0 stuks       Bij leverancier: 2 stuks    

Omschrijving:
Deze HP®-compatibele 10 gigabit glasvezel SFP+ is doorStarTech.com ontwikkeld voor wat u het meest nodig hebt in uw netwerkverbindingen: betrouwbaarheid. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kunnen deze hoogwaardige transceivermodules worden geïnstalleerd in HP®-netwerkapparaten die de JD092B transceivermodule ondersteunen, alsmede andere belangrijke merken netwerkapparatuur. Deze 10GBase-SR SFP+ biedt 10 gigabit connectiviteit v... Lees meer . . .

Levertijd: 3 dagen (woensdag)
 

 
Artikelnr: 990709      Winkelvoorraad: 0 stuks      Webshopvoorraad: 0 stuks       Bij leverancier: 2 stuks    

Omschrijving:
Deze HP®-compatibele 10 gigabit glasvezel SFP+ is doorStarTech.com ontwikkeld voor wat u het meest nodig hebt in uw netwerkverbindingen: betrouwbaarheid. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kunt u deze hoogwaardige glasvezel transceivermodule installeren in HP-netwerkapparaten die de J9151A transceivermodule ondersteunen, alsmede andere belangrijke merken netwerkapparatuur. Deze 10GBase-LR SFP+ biedt 10 gigabit connectiviteit via ... Lees meer . . .

Levertijd: 3 dagen (woensdag)
 

 
Artikelnr: 992109      Winkelvoorraad: 0 stuks      Webshopvoorraad: 0 stuks       Bij leverancier: 23 stuks    

Omschrijving:
Deze HP®-compatibele gigabit glasvezel SFP is door StarTech.com ontwikkeld voor wat u het meest nodig hebt in uw netwerkverbindingen: betrouwbaarheid. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kunnen deze hoogwaardige transceivermodules worden geïnstalleerd in HP®-netwerkapparaten die de J4859C transceivermodule ondersteunen, alsmede andere belangrijke merken netwerkapparatuur. Deze 1000Base-LX SFP biedt gigabit connectiviteit via sin... Lees meer . . .

Levertijd: 3 dagen (woensdag)
 

 
Artikelnr: 184584      Winkelvoorraad: 0 stuks      Webshopvoorraad: 0 stuks       Bij leverancier: 10 stuks    

Omschrijving:
Deze HP®-compatibele gigabit glasvezel SFP is door StarTech.com ontwikkeld voor wat u het meest nodig hebt in uw netwerkverbindingen: betrouwbare prestaties. Gebouwd volgens exacte specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kan deze hoogwaardige SPF-transceivermodule worden geïnstalleerd in HP BladeSystem® c-klasse apparaten die de HP 453154-B21 module ondersteunen, alsmede andere grote merken netwerkapparatuur. Deze RJ45 1000Base-T SFP biedt gigabit connectivite... Lees meer . . .

Levertijd: 3 dagen (woensdag)
 

 
Artikelnr: 194376      Winkelvoorraad: 0 stuks      Webshopvoorraad: 0 stuks       Bij leverancier: 88 stuks    

Omschrijving:
Deze HP®-compatibele gigabit glasvezel SFP is door StarTech.com ontwikkeld voor wat u het meest nodig hebt in uw netwerkverbindingen: betrouwbare prestaties. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kunnen deze hoogwaardige transceivermodules worden geïnstalleerd in HP®-netwerkapparaten die de JD119B transceivermodule ondersteunen, alsmede andere belangrijke merken netwerkapparatuur. Deze 1000Base-LX SFP-transceivermodule biedt gigab... Lees meer . . .

Levertijd: 3 dagen (woensdag)
 

 
Artikelnr: 1662794      Winkelvoorraad: 0 stuks      Webshopvoorraad: 0 stuks       Bij leverancier: 10 stuks    

Omschrijving:
Deze Juniper Networks®-compatibele gigabit glasvezel SFP is door StarTech.com ontwikkeld voor wat u het meest nodig hebt in uw netwerkverbindingen: betrouwbare prestaties. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kan deze hoogwaardige SPF-transceivermodule worden geïnstalleerd in Juniper-netwerkapparaten die de Juniper EX-SFP-1GE-T SFP ondersteunen, alsmede andere belangrijke merken netwerkapparatuur. De SFP-transceiver biedt 10Base-T... Lees meer . . .

Levertijd: 3 dagen (woensdag)
 

 
Artikelnr: 1662768      Winkelvoorraad: 0 stuks      Webshopvoorraad: 0 stuks       Bij leverancier: 5 stuks    

Omschrijving:
Deze StarTech.com 10 gigabit SFP+ is vervaardigd voor betrouwbare netwerkverbindingen. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kan deze hoogwaardige glasvezeltransceivermodule worden geïnstalleerd in Cisco Meraki® switches en routers die de Cisco Meraki MA-SFP-10GB-LR transceivermodule ondersteunen, alsmede andere grote merken netwerkapparatuur. Deze 10GBase-LR SFP+ biedt 10 gigabit connectiviteit via single-mode glasvezelkabel, met ... Lees meer . . .

Levertijd: 3 dagen (woensdag)
 

 
Artikelnr: 1662769      Winkelvoorraad: 0 stuks      Webshopvoorraad: 0 stuks       Bij leverancier: 8 stuks    

Omschrijving:
Deze StarTech.com 10 gigabit SFP+ is vervaardigd voor betrouwbare netwerkverbindingen. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kan deze hoogwaardige glasvezeltransceivermodule worden geïnstalleerd in Cisco Meraki® switches en routers die de Cisco Meraki MA-SFP-10GB-SR SFP+ transceivermodule ondersteunen, alsmede andere grote merken netwerkapparatuur. De 10GBase-SR SFP+ biedt 10 gigabit connectiviteit via een multi-mode glasvezelkabel... Lees meer . . .

Levertijd: 3 dagen (woensdag)
 

 
Artikelnr: 194364      Winkelvoorraad: 0 stuks      Webshopvoorraad: 0 stuks       Bij leverancier: 3 stuks    

Omschrijving:
Deze StarTech.com 10 gigabit SFP+ is vervaardigd voor betrouwbare netwerkverbindingen. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kan deze hoogwaardige glasvezeltransceivermodule worden geïnstalleerd in Cisco® switches en routers die de Cisco SFP-10G-LR-S transceivermodule ondersteunen, alsmede andere belangrijke merken netwerkapparatuur. Deze 10GBase-LR SFP+ biedt 10 gigabit connectiviteit via single-mode glasvezelkabel, met een bereik... Lees meer . . .

Levertijd: 3 dagen (woensdag)
 

 
Artikelnr: 990705      Winkelvoorraad: 0 stuks      Webshopvoorraad: 0 stuks       Bij leverancier: 1 stuk    

Omschrijving:
Deze StarTech.com 10 gigabit SFP+ is vervaardigd voor betrouwbare netwerkverbindingen. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kan deze hoogwaardige glasvezeltransceivermodule worden geïnstalleerd in Cisco® switches en routers die de SFP-10G-LR transceivermodule ondersteunen, alsmede andere belangrijke merken netwerkapparatuur. Deze SFP+ biedt een betrouwbare en voordelige manier voor het toevoegen, vervangen of upgraden van uw 10GBas... Lees meer . . .

Levertijd: 3 dagen (woensdag)
 

 
Artikelnr: 1662767      Winkelvoorraad: 0 stuks      Webshopvoorraad: 0 stuks       Bij leverancier: 1 stuk    

Omschrijving:
Deze StarTech.com 10 gigabit SFP+ is vervaardigd voor betrouwbare netwerkverbindingen. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kan deze hoogwaardige glasvezeltransceivermodule worden geïnstalleerd in Juniper Networks® switches en routers die de Juniper EX-SFP-10GE-SR SFP+ transceivermodule ondersteunen, alsmede andere belangrijke merken netwerkapparatuur. De 10GBase-SR SFP+ biedt 10 gigabit connectiviteit via een multi-mode glasvezel... Lees meer . . .

Levertijd: 3 dagen (woensdag)
 

 
Artikelnr: 1662788      Winkelvoorraad: 0 stuks      Webshopvoorraad: 0 stuks       Bij leverancier: 2 stuks    

Omschrijving:
Deze StarTech.com gigabit glasvezel-SFP is vervaardigd voor betrouwbare netwerkverbindingen. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kan deze hoogwaardige glasvezeltransceivermodule worden geïnstalleerd in Cisco® Meraki® switches en routers die de Cisco Meraki MA-SFP-1GB-LX10 transceivermodule ondersteunen, alsmede andere grote merken netwerkapparatuur. Deze 1000Base-LX SFP biedt gigabit connectiviteit via single-mode glasvezelkabel... Lees meer . . .

Levertijd: 3 dagen (woensdag)
 

 
Artikelnr: 1662787      Winkelvoorraad: 0 stuks      Webshopvoorraad: 0 stuks       Bij leverancier: 17 stuks    

Omschrijving:
Deze StarTech.com gigabit glasvezel-SFP is vervaardigd voor betrouwbare netwerkverbindingen. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kan deze hoogwaardige glasvezeltransceivermodule worden geïnstalleerd in Cisco® switches en routers die de Cisco GLC-LX-SM-RGD transceivermodule ondersteunen, alsmede andere belangrijke merken netwerkapparatuur. Deze 1000Base-LX SFP biedt gigabit connectiviteit via single-mode glasvezelkabel, met een be... Lees meer . . .

Levertijd: 3 dagen (woensdag)
 

 
Artikelnr: 1662792      Winkelvoorraad: 0 stuks      Webshopvoorraad: 0 stuks       Bij leverancier: 5 stuks    

Omschrijving:
Deze StarTech.com gigabit glasvezel-SFP is vervaardigd voor betrouwbare netwerkverbindingen. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kan deze hoogwaardige glasvezeltransceivermodule worden geïnstalleerd in Cisco® switches en routers die de Cisco GLC-ZX-SM-RGD transceivermodule ondersteunen, alsmede andere belangrijke merken netwerkapparatuur. Deze 1000Base-ZX SFP biedt gigabit connectiviteit via single-mode glasvezelkabel, met een be... Lees meer . . .

Levertijd: 3 dagen (woensdag)
 

 
Artikelnr: 1662786      Winkelvoorraad: 0 stuks      Webshopvoorraad: 0 stuks       Bij leverancier: 3 stuks    

Omschrijving:
Deze StarTech.com gigabit glasvezel-SFP is vervaardigd voor betrouwbare netwerkverbindingen. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kan deze hoogwaardige glasvezeltransceivermodule worden geïnstalleerd in Cisco® switches en routers die de GLC-EX-SMD transceivermodule ondersteunen, alsmede andere belangrijke merken netwerkapparatuur. Deze 1000Base-EX SFP biedt gigabit connectiviteit via single-mode glasvezelkabel, met een bereik tot ... Lees meer . . .

Levertijd: 3 dagen (woensdag)
 

 
Artikelnr: 992103      Winkelvoorraad: 0 stuks      Webshopvoorraad: 0 stuks       Bij leverancier: 10 stuks    

Omschrijving:
Deze StarTech.com gigabit glasvezel-SFP is vervaardigd voor betrouwbare netwerkverbindingen. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kan deze hoogwaardige glasvezeltransceivermodule worden geïnstalleerd in Cisco® switches en routers die de GLC-LH-SMD transceivermodule ondersteunen, alsmede andere belangrijke merken netwerkapparatuur. De SFP biedt een betrouwbare en voordelige manier voor het toevoegen, vervangen of upgraden van uw 100... Lees meer . . .

Levertijd: 3 dagen (woensdag)
 

 
Artikelnr: 1669449      Winkelvoorraad: 0 stuks      Webshopvoorraad: 0 stuks       Bij leverancier: 12 stuks    

Omschrijving:
Deze StarTech.com gigabit glasvezel-SFP is vervaardigd voor betrouwbare netwerkverbindingen. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kan deze hoogwaardige glasvezeltransceivermodule worden geïnstalleerd in Cisco® switches en routers die de GLC-SX-MMD transceivermodule ondersteunen, alsmede andere belangrijke merken netwerkapparatuur. Deze 1000Base-SX SFP biedt gigabit connectiviteit via multi-mode glasvezelkabel, met een bereik tot 5... Lees meer . . .

Levertijd: 3 dagen (woensdag)
 

 
Artikelnr: 194374      Winkelvoorraad: 0 stuks      Webshopvoorraad: 0 stuks       Bij leverancier: 3 stuks    

Omschrijving:
Deze StarTech.com gigabit glasvezel-SFP is vervaardigd voor betrouwbare netwerkverbindingen. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kan deze hoogwaardige glasvezeltransceivermodule worden geïnstalleerd in Juniper Networks® switches en routers die de Juniper EX-SFP-1GE-LX transceivermodule ondersteunen, alsmede andere belangrijke merken netwerkapparatuur. Deze 1000Base-LX SFP biedt gigabit connectiviteit via single-mode glasvezelkabe... Lees meer . . .

Levertijd: 3 dagen (woensdag)
 

 
Artikelnr: 1662785      Winkelvoorraad: 0 stuks      Webshopvoorraad: 0 stuks       Bij leverancier: 5 stuks    

Omschrijving:
Deze StarTech.com gigabit glasvezel-SFP is vervaardigd voor betrouwbare netwerkverbindingen. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kan deze hoogwaardige glasvezeltransceivermodule worden geïnstalleerd in Juniper Networks® switches en routers die de Juniper EX-SFP-1GE-SX transceivermodule ondersteunen, alsmede andere belangrijke merken netwerkapparatuur. Deze 1000Base-SX SFP-transceivermodule biedt gigabit connectiviteit via multi-m... Lees meer . . .

Levertijd: 3 dagen (woensdag)
 

 
Artikelnr: 194377      Winkelvoorraad: 0 stuks      Webshopvoorraad: 0 stuks       Bij leverancier: 1 stuk    

Omschrijving:
Deze StarTech.com gigabit glasvezel-SFP is vervaardigd voor betrouwbare netwerkverbindingen. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kan deze hoogwaardige glasvezeltransceivermodule worden geïnstalleerd in Juniper Networks® switches en routers die de Juniper SFP-1GE-LX transceivermodule ondersteunen, alsmede andere belangrijke merken netwerkapparatuur. Deze 1000Base-LX SFP biedt gigabit connectiviteit via single-mode glasvezelkabel, m... Lees meer . . .

Levertijd: 3 dagen (woensdag)
 

 
Artikelnr: 992114      Winkelvoorraad: 0 stuks      Webshopvoorraad: 0 stuks       Bij leverancier: 8 stuks    

Omschrijving:
Deze StarTech.com gigabit koperen SFP is vervaardigd voor betrouwbare netwerkverbindingen. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om maximale prestaties te garanderen, kan deze hoogwaardige transceivermodule worden geïnstalleerd in Cisco® switches en routers die de GLC-T SFP-transceivermodule ondersteunen, alsmede andere belangrijke merken netwerkapparatuur. Deze SFP biedt een betrouwbare en voordelige manier voor het toevoegen, vervangen of upgraden van een koperen Ethe... Lees meer . . .

Levertijd: 3 dagen (woensdag)
 

 
Artikelnr: 992107      Winkelvoorraad: 0 stuks      Webshopvoorraad: 0 stuks       Bij leverancier: 1 stuk    

Omschrijving:
Ideaal voor grootschalige toepassingen of installaties op meerdere apparaten, is dit bulkpakket van HP® compatibele gigabit glasvezel SFP's ontwikkeld door StarTech.com voor betrouwbaarheid en maximale kostenbesparingen. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kunnen deze hoogwaardige transceivermodules worden geïnstalleerd in HP-netwerkapparaten die de J4858C transceivermodule ondersteunen, alsmede andere belangrijke merken netwerkapp... Lees meer . . .

Levertijd: 3 dagen (woensdag)
 

 
Artikelnr: 992108      Winkelvoorraad: 0 stuks      Webshopvoorraad: 0 stuks       Bij leverancier: 3 stuks    

Omschrijving:
Ideaal voor grootschalige toepassingen of installaties op meerdere apparaten, is dit bulkpakket van HP®-compatibele gigabit glasvezel SFP's ontwikkeld door StarTech.com voor betrouwbaarheid en maximale kostenbesparingen. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kunnen deze hoogwaardige transceivermodules worden geïnstalleerd in HP-netwerkapparaten die de J4859C transceivermodule ondersteunen, alsmede andere belangrijke merken netwerkapp... Lees meer . . .

Levertijd: 3 dagen (woensdag)
 

 
Artikelnr: 193034      Winkelvoorraad: 0 stuks      Webshopvoorraad: 0 stuks       Bij leverancier: 2 stuks    

Omschrijving:
Perfect voor grootschalige toepassingen of installaties op meerdere apparaten, biedt dit bulkpakket van gigabit glasvezel-SFP's maximale kostenbesparingen. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kunnen deze hoogwaardige transceivermodules worden geïnstalleerd in Cisco® switches en routers die de GLC-LH-SM transceivermodule ondersteunen, alsmede andere belangrijke merken netwerkapparatuur. De SFP-transceivers bieden een betrouwbare en... Lees meer . . .

Levertijd: 3 dagen (woensdag)
 

 
Artikelnr: 992104      Winkelvoorraad: 0 stuks      Webshopvoorraad: 0 stuks       Bij leverancier: 2 stuks    

Omschrijving:
Perfect voor grootschalige toepassingen of installaties op meerdere apparaten, biedt dit bulkpakket van gigabit glasvezel-SFP's maximale kostenbesparingen. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kunnen deze hoogwaardige transceivermodules worden geïnstalleerd in Cisco® switches en routers die de GLC-LH-SMD transceivermodule ondersteunen, alsmede andere belangrijke merken netwerkapparatuur. De SFP-transceivers bieden een betrouwbare e... Lees meer . . .

Levertijd: 3 dagen (woensdag)
 

 
Artikelnr: 207267      Winkelvoorraad: 0 stuks      Webshopvoorraad: 0 stuks       Bij leverancier: 3 stuks    

Omschrijving:
Voeg betrouwbare en voordelige 10 Gigabit Ethernet-verbindingen over multi-mode glasvezel toe, met deze SFP+ module

Deze 10GBase-SR SFP+ module biedt wat u het meest nodig hebt in uw netwerkverbindingen: betrouwbare prestaties. Hij is gebouwd precies volgens MSA-specificaties en volledig getest voor gegarandeerde naadloze compatibiliteit. De multi-mode SFP+ transceivermodule biedt een voordelige manier voor het toevoegen, vervangen of upgraden van de poorten van uw netwerkapparatuur, en... Lees meer . . .

Levertijd: 3 dagen (woensdag)
 

 
Artikelnr: 207266      Winkelvoorraad: 0 stuks      Webshopvoorraad: 0 stuks       Bij leverancier: 5 stuks    

Omschrijving:
Voeg betrouwbare en voordelige 10 Gigabit Ethernet-verbindingen over single-mode glasvezel toe, met deze SFP+ module

Deze 10GBase-LR SFP+ module biedt wat u het meest nodig hebt in uw netwerkverbindingen: betrouwbare prestaties. Hij is gebouwd precies volgens MSA-specificaties en volledig getest voor gegarandeerde naadloze compatibiliteit. De single-mode SFP+ transceivermodule biedt een voordelige manier voor het toevoegen, vervangen of upgraden van de poorten van uw netwerkapparatuur, ... Lees meer . . .

Levertijd: 3 dagen (woensdag)
 

 
Artikelnr: 207268      Winkelvoorraad: 0 stuks      Webshopvoorraad: 0 stuks       Bij leverancier: 5 stuks    

Omschrijving:
Voeg betrouwbare en voordelige 10 Gigabit Ethernet-verbindingen over single-mode glasvezel toe, met deze SFP+ module

Deze 10GBase-ZR SFP+ module biedt wat u het meest nodig hebt in uw netwerkverbindingen: betrouwbare prestaties. Hij is gebouwd precies volgens MSA-specificaties en volledig getest voor gegarandeerde naadloze compatibiliteit. De single-mode SFP+ transceivermodule biedt een voordelige manier voor het toevoegen, vervangen of upgraden van de poorten van uw netwerkapparatuur, ... Lees meer . . .

Levertijd: 3 dagen (woensdag)
 

 
Artikelnr: 207256      Winkelvoorraad: 0 stuks      Webshopvoorraad: 0 stuks       Bij leverancier: 5 stuks    

Omschrijving:
Voeg betrouwbare en voordelige gigabit Ethernet-verbindingen toe via single-mode glasvezel met deze SFP-module

Deze 1000Base-ZX SFP module biedt wat u het meest nodig hebt in uw netwerkverbindingen: betrouwbare prestaties. Hij is gebouwd precies volgens MSA-specificaties en volledig getest voor gegarandeerde naadloze compatibiliteit. De single-mode SFP transceivermodule biedt een voordelige manier voor het toevoegen, vervangen of upgraden van de poorten van uw netwerkapparatuur, en word... Lees meer . . .

Levertijd: 3 dagen (woensdag)
 

 
Artikelnr: 991974      Winkelvoorraad: 0 stuks      Webshopvoorraad: 0 stuks       Bij leverancier: 11 stuks    

Omschrijving:
Voor het toevoegen, vervangen of upgraden van SFP-modules op Gigabit glasvezelapparatuur

De SFPGLCLHSMST Cisco-conforme gigabit glasvezel SFP-transceivermodule SM/MM LC is gebouwd om te voldoen aan MSA (Multi-Sourcing Agreement)-normen en is daardoor een voordelige manier om een SFP-sleuf aan uw gigabit glasvezel netwerkapparatuur of glasvezel mediaconverter toe te voegen, te vervangen of te upgraden.

Deze LC SFP/mini-GBIC-module ondersteunt een 1000Base-LX/LH-netwerk met datao... Lees meer . . .

Levertijd: 3 dagen (woensdag)
 

 
Artikelnr: 991972      Winkelvoorraad: 0 stuks      Webshopvoorraad: 0 stuks       Bij leverancier: 41 stuks    

Omschrijving:
Voor het toevoegen, vervangen of upgraden van SFP-modules op Gigabit glasvezelapparatuur

De SFPGLCSXMMST Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP-zendontvangermodule MM LC 550 m is ontworpen om te voldoen aan MSA (Multi-Sourcing Agreement)-normen en is daardoor een kosteneffectieve manier om een multimode LC-poort aan uw gigabit glasvezelnetwerkapparatuur of glasvezel-mediaconverter toe te voegen, die te vervangen of te upgraden.

Dankzij gegevenssnelheden van maximaal 1,25 Gbps ... Lees meer . . .

Levertijd: 3 dagen (woensdag)
 

 
Artikelnr: 990707      Winkelvoorraad: 0 stuks      Webshopvoorraad: 0 stuks       Bij leverancier: 3 stuks    

Omschrijving:
Deze HP®-compatibele 10 gigabit glasvezel SFP+ is door StarTech.com ontwikkeld voor wat u het meest nodig hebt in uw netwerkverbindingen: betrouwbaarheid. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kunnen deze hoogwaardige transceivermodules worden geïnstalleerd in HP®-netwerkapparaten die de J9150A transceivermodule ondersteunen, alsmede andere belangrijke merken netwerkapparatuur. Deze 10GBase-SR SFP+ biedt 10 gigabit connectiviteit ... Lees meer . . .

Levertijd: 3 dagen (woensdag)
 

 
Artikelnr: 210662      Winkelvoorraad: 0 stuks      Webshopvoorraad: 0 stuks       Bij leverancier: 3 stuks    

Omschrijving:
Voeg betrouwbare en voordelige 10 Gigabit Ethernet-verbindingen over koper toe, met deze SFP+ module

Deze TAA-conforme 10GBase-T SFP+ module biedt wat u het meest nodig hebt in uw netwerkverbindingen: betrouwbare prestaties. Hij is gebouwd precies volgens MSA-specificaties en volledig getest voor gegarandeerde naadloze compatibiliteit. De RJ45 koperen SFP+ transceivermodule biedt een voordelige manier voor het toevoegen, vervangen of upgraden van de poorten van uw netwerkapparatuur, en ... Lees meer . . .

Levertijd: 3 dagen (woensdag)
 

 
Artikelnr: 207254      Winkelvoorraad: 0 stuks      Webshopvoorraad: 0 stuks       Bij leverancier: 0 stuks    

Omschrijving:
1000 Mbps (1 Gbps) | Multi Mode glasvezel | LC | 550 m | Levenslange garantie

De SFP1000SXST is een MSA-conforme SFP glasvezel transceiver die ontworpen, geprogrammeerd en getest is voor gebruik met 1000BASE-SX compatibele MSA switches en routers. De SFP transceiver module ondersteunt een maximumafstand van 550 m en levert betrouwbare 1 GbE connectiviteit via glasvezelkabels. Technische specificaties: Golflengte: 850nm Maximale dataoverdrachtssnelheid: 1,25 Gbps Type: Multi-mode glasvez... Lees meer . . .

Levertijd: minimaal 10 dagen
 

 
Artikelnr: 207253      Winkelvoorraad: 0 stuks      Webshopvoorraad: 0 stuks       Bij leverancier: 0 stuks    

Omschrijving:
1000 Mbps (1 Gbps) | Single Mode glasvezel | LC | 10 km | Levenlange garantie

De SFP1000LXST is een MSA-conforme SFP glasvezel transceiver die ontworpen, geprogrammeerd en getest is voor gebruik met 1000BASE-LX compatibele MSA switches en routers. De SFP transceiver module ondersteunt een maximumafstand van 10 km en levert betrouwbare 1 GbE connectiviteit via glasvezelkabels. Technische specificaties: Golflengte: 1310 nm Maximale dataoverdrachtssnelheid: 1,25 Gbps Type: Single-mode glas... Lees meer . . .

Levertijd: minimaal 10 dagen
 

 
Artikelnr: 207249      Winkelvoorraad: 0 stuks      Webshopvoorraad: 0 stuks       Bij leverancier: 0 stuks    

Omschrijving:
1000 Mbps (1 Gbps) | Single Mode glasvezel | LC | 10 km | levenslange garantie

The SFP1000BXDST is een MSA-conforme downstream SFP glasvezel transceiver die kan worden gecombineerd met StarTech.com's SFP1000BXUST. Ze zijn ontworpen, geprogrammeerd en getest voor gebruik met 1000BASE-BX compatibele MSA switches en routers. De SFP transceiver module ondersteunt een maximumafstand van 10 km en levert betrouwbare 1 GbE connectiviteit via glasvezelkabels. Technische specificaties: Golflengte... Lees meer . . .

Levertijd: minimaal 10 dagen
 

 
Artikelnr: 207250      Winkelvoorraad: 0 stuks      Webshopvoorraad: 0 stuks       Bij leverancier: 0 stuks    

Omschrijving:
1000 Mbps (1 Gbps) | Single Mode glasvezel | LC | 10 km | levenslange garantie

The SFP1000BXUST is een MSA-conforme upstream SFP glasvezel transceiver die kan worden gecombineerd met StarTech.com's SFP1000BXDST. Ze zijn ontworpen, geprogrammeerd en getest voor gebruik met 1000BASE-BX compatibele MSA switches en routers. De SFP transceiver module ondersteunt een maximumafstand van 10 km en levert betrouwbare 1 GbE connectiviteit via glasvezelkabels. Technische specificaties: Golflengte: ... Lees meer . . .

Levertijd: minimaal 10 dagen
 

 
Artikelnr: 207251      Winkelvoorraad: 0 stuks      Webshopvoorraad: 0 stuks       Bij leverancier: 0 stuks    

Omschrijving:
1000 Mbps (1 Gbps) | Single Mode glasvezel | LC | 40 km | Levenslange garantie

De SFP1000EXST is een MSA-conforme SFP glasvezel transceiver die ontworpen, geprogrammeerd en getest is voor gebruik met 1000BASE-EX compatibele MSA switches en routers. De SFP transceiver module ondersteunt een maximumafstand van 40 km en levert betrouwbare 1 GbE connectiviteit via glasvezelkabels. Technische specificaties: Golflengte: 1310 nm Maximale dataoverdrachtssnelheid: 1,25 Gbps Type: Single-mode gla... Lees meer . . .

Levertijd: minimaal 10 dagen
 

 
Artikelnr: 207252      Winkelvoorraad: 0 stuks      Webshopvoorraad: 0 stuks       Bij leverancier: 0 stuks    

Omschrijving:
1000 Mbps (1 Gbps) | Single Mode glasvezel | LC | 40 km | Levenslange garantie

De SFP1000LHST is een MSA-conforme SFP glasvezel transceiver die ontworpen, geprogrammeerd en getest is voor gebruik met 1000BASE-LH compatibele MSA switches en routers. De SFP transceiver module ondersteunt een maximumafstand van 40 km en levert betrouwbare 1 GbE connectiviteit via glasvezelkabels. Technische specificaties: Golflengte: 1310 nm Maximale dataoverdrachtssnelheid: 1,25 Gbps Type: Single-mode gla... Lees meer . . .

Levertijd: minimaal 10 dagen
 

 
Artikelnr: 991975      Winkelvoorraad: 0 stuks      Webshopvoorraad: 0 stuks       Bij leverancier: 0 stuks    

Omschrijving:
De SFPG1320C Cisco®-compatibele gigabit glasvezel SFP-zendontvangermodule SM LC - 20 km is ontworpen om te voldoen aan MSA (Multi-Sourcing Agreement)-normen en is daardoor een kosteneffectieve manier om een single mode LC-poort aan uw gigabit glasvezelnetwerkapparatuur of glasvezelmediaconverter toe te voegen, die te vervangen of te upgraden. Dankzij gegevenssnelheden van maximaal 1,25 Gbps en ondersteuning voor Digital Diagnostics Monitoring (DDM) kan deze LC SFP/Mini-GBIC-module via een MSA-... Lees meer . . .

Levertijd: minimaal 10 dagen
 

 
Artikelnr: 194378      Winkelvoorraad: 0 stuks      Webshopvoorraad: 0 stuks       Bij leverancier: 0 stuks    

Omschrijving:
Deze HP-compatibele gigabit glasvezel SFP is door StarTech.com ontwikkeld voor wat u het meest nodig hebt in uw netwerkverbindingen: betrouwbare prestaties. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kan deze hoogwaardige SPF-transceivermodule worden geïnstalleerd in HP®-netwerkapparaten die de HP JD089B transceivermodule ondersteunen, alsmede andere belangrijke merken netwerkapparatuur. De SFP transceiver biedt 10Base-T / 100Base-TX / 1... Lees meer . . .

Levertijd: minimaal 10 dagen
 

 
Artikelnr: 1662790      Winkelvoorraad: 0 stuks      Webshopvoorraad: 0 stuks       Bij leverancier: 0 stuks    

Omschrijving:
Deze StarTech.com gigabit glasvezel-SFP is vervaardigd voor betrouwbare netwerkverbindingen. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kan deze hoogwaardige glasvezeltransceivermodule worden geïnstalleerd in Cisco® switches en routers die de Cisco Meraki MA-SFP-1GB-SX transceivermodule ondersteunen, alsmede andere grote merken netwerkapparatuur. Deze 1000Base-SX SFP biedt gigabit connectiviteit via multi-mode glasvezelkabel, met een be... Lees meer . . .

Levertijd: minimaal 10 dagen
 

 
Artikelnr: 1662789      Winkelvoorraad: 0 stuks      Webshopvoorraad: 0 stuks       Bij leverancier: 0 stuks    

Omschrijving:
Deze StarTech.com gigabit glasvezel-SFP is vervaardigd voor betrouwbare netwerkverbindingen. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kan deze hoogwaardige glasvezeltransceivermodule worden geïnstalleerd in Cisco® switches en routers die de GLC-SX-MM-RGD transceivermodule ondersteunen, alsmede andere belangrijke merken netwerkapparatuur. Deze 1000Base-SX SFP biedt gigabit connectiviteit via multi-mode glasvezelkabel, met een bereik to... Lees meer . . .

Levertijd: minimaal 10 dagen
 

 
Artikelnr: 990735      Winkelvoorraad: 0 stuks      Webshopvoorraad: 0 stuks       Bij leverancier: 0 stuks    

Omschrijving:
Verleng een 10/100 Mbit/s Ethernet-verbinding met 2 km via multimode ST glasvezel

De MCM110ST2EU 10/100 Multi-Mode ST Glasvezel Ethernet Converter (2 km) legt een voordelige verbinding van Ethernet naar glasvezel en zet 10Base-T of 100Base-Tx Ethernet-signalen transparant om van/naar 100Base-Fx optische signalen voor het uitbreiden van een Ethernet-netwerkverbinding via een multi-mode glasvezelbackbone.

De ST-glasvezelconverter ondersteunt een maximale multi-mode kabelafstand v... Lees meer . . .

Levertijd: minimaal 10 dagen
 

 
Artikelnr: 207257      Winkelvoorraad: 0 stuks      Webshopvoorraad: 0 stuks       Bij leverancier: 0 stuks    

Omschrijving:
Voeg betrouwbare en voordelige 100 Mbps Ethernet-verbindingen over single-mode glasvezel toe, met deze SFP-module

Deze 100Base-BX (downstream) SFP module biedt wat u het meest nodig hebt in uw netwerkverbindingen: betrouwbare prestaties. Hij is gebouwd precies volgens MSA-specificaties en volledig getest voor gegarandeerde naadloze compatibiliteit. De single-mode SFP transceivermodule biedt een voordelige manier voor het toevoegen, vervangen of upgraden van de poorten van uw netwerkappa... Lees meer . . .

Levertijd: minimaal 10 dagen
 

 
Artikelnr: 207505      Winkelvoorraad: 0 stuks      Webshopvoorraad: 0 stuks       Bij leverancier: 0 stuks    

Omschrijving:
Voeg betrouwbare en voordelige 100 Mbps Ethernet-verbindingen over single-mode glasvezel toe, met deze SFP-module

Deze 100Base-BX (upstream) SFP module biedt wat u het meest nodig hebt in uw netwerkverbindingen: betrouwbare prestaties. Hij is gebouwd precies volgens MSA-specificaties en volledig getest voor gegarandeerde naadloze compatibiliteit. De single-mode SFP transceivermodule biedt een voordelige manier voor het toevoegen, vervangen of upgraden van de poorten van uw netwerkappara... Lees meer . . .

Levertijd: minimaal 10 dagen
 

 
Artikelnr: 207258      Winkelvoorraad: 0 stuks      Webshopvoorraad: 0 stuks       Bij leverancier: 0 stuks    

Omschrijving:
Voeg betrouwbare en voordelige 100 Mbps Ethernet-verbindingen over single-mode glasvezel toe, met deze SFP-module

Deze 100Base-EX SFP module biedt wat u het meest nodig hebt in uw netwerkverbindingen: betrouwbare prestaties. Hij is gebouwd precies volgens MSA-specificaties en volledig getest voor gegarandeerde naadloze compatibiliteit. De single-mode SFP transceivermodule biedt een voordelige manier voor het toevoegen, vervangen of upgraden van de poorten van uw netwerkapparatuur, en wo... Lees meer . . .

Levertijd: minimaal 10 dagen
 

 
Artikelnr: 207260      Winkelvoorraad: 0 stuks      Webshopvoorraad: 0 stuks       Bij leverancier: 0 stuks    

Omschrijving:
Voeg betrouwbare en voordelige 100 Mbps Ethernet-verbindingen over single-mode glasvezel toe, met deze SFP-module

Deze 100Base-LH SFP module biedt wat u het meest nodig hebt in uw netwerkverbindingen: betrouwbare prestaties. Hij is gebouwd precies volgens MSA-specificaties en volledig getest voor gegarandeerde naadloze compatibiliteit. De single-mode SFP transceivermodule biedt een voordelige manier voor het toevoegen, vervangen of upgraden van de poorten van uw netwerkapparatuur, en wo... Lees meer . . .

Levertijd: minimaal 10 dagen
 

 
Artikelnr: 207261      Winkelvoorraad: 0 stuks      Webshopvoorraad: 0 stuks       Bij leverancier: 0 stuks    

Omschrijving:
Voeg betrouwbare en voordelige 100 Mbps Ethernet-verbindingen over single-mode glasvezel toe, met deze SFP-module

Deze 100Base-LX SFP module biedt wat u het meest nodig hebt in uw netwerkverbindingen: betrouwbare prestaties. Hij is gebouwd precies volgens MSA-specificaties en volledig getest voor gegarandeerde naadloze compatibiliteit. De single-mode SFP transceivermodule biedt een voordelige manier voor het toevoegen, vervangen of upgraden van de poorten van uw netwerkapparatuur, en wo... Lees meer . . .

Levertijd: minimaal 10 dagen
 

 
Artikelnr: 207262      Winkelvoorraad: 0 stuks      Webshopvoorraad: 0 stuks       Bij leverancier: 0 stuks    

Omschrijving:
Voeg betrouwbare en voordelige 100 Mbps Ethernet-verbindingen over single-mode glasvezel toe, met deze SFP-module

Deze 100Base-ZX SFP module biedt wat u het meest nodig hebt in uw netwerkverbindingen: betrouwbare prestaties. Hij is gebouwd precies volgens MSA-specificaties en volledig getest voor gegarandeerde naadloze compatibiliteit. De single-mode SFP transceivermodule biedt een voordelige manier voor het toevoegen, vervangen of upgraden van de poorten van uw netwerkapparatuur, en wo... Lees meer . . .

Levertijd: minimaal 10 dagen
 

 
Artikelnr: 207259      Winkelvoorraad: 0 stuks      Webshopvoorraad: 0 stuks       Bij leverancier: 0 stuks    

Omschrijving:
Voeg betrouwbare en voordelige 100 Mbps Ethernet-verbindingen toe over multi-mode glasvezel, met deze SFP module

Deze 100Base-FX SFP module biedt wat u het meest nodig hebt in uw netwerkverbindingen: betrouwbare prestaties. Hij is gebouwd precies volgens MSA-specificaties en volledig getest voor gegarandeerde naadloze compatibiliteit. De multi-mode SFP transceivermodule biedt een voordelige manier voor het toevoegen, vervangen of upgraden van de poorten van uw netwerkapparatuur, en word... Lees meer . . .

Levertijd: minimaal 10 dagen
 

 
Artikelnr: 194370      Winkelvoorraad: 0 stuks      Webshopvoorraad: 0 stuks       Bij leverancier: 0 stuks    

Omschrijving:
8 Gbps | Single Mode glasvezel | LC | 10 km | levenslange garantie

De AJ717AST is een HP AJ716B compatibele glasvezel transceiver module die ontworpen, geprogrammeerd en getest is voor gebruik met HP switches en routers. De module levert betrouwbare 10GbE connectiviteit via glasvezelkabels, voor 8GFC conforme netwerken, op een afstand tot 10 km. Technische specificaties: Golflengte: 1310 nm Maximale dataoverdrachtssnelheid: 8 Gbps Type: Single-mode glasvezel Verbindingstype: LC connecto... Lees meer . . .

Levertijd: minimaal 10 dagen
 

 
Artikelnr: 992105      Winkelvoorraad: 0 stuks      Webshopvoorraad: 0 stuks       Bij leverancier: 0 stuks    

Omschrijving:
Perfect voor grootschalige toepassingen of installaties op meerdere apparaten, biedt dit bulkpakket van gigabit glasvezel-SFP-transreceivers maximale kostenbesparingen. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kunnen deze hoogwaardige transceivermodules worden geïnstalleerd in Cisco® switches en routers die de GLC-SX-MM transceivermodule ondersteunen, alsmede andere belangrijke merken netwerkapparatuur. De SFP-transceivers bieden een b... Lees meer . . .

Levertijd: minimaal 10 dagen
 

 
Artikelnr: 194362      Winkelvoorraad: 0 stuks      Webshopvoorraad: 0 stuks       Bij leverancier: 0 stuks    

Omschrijving:
10 Gbps | Single Mode glasvezel | LC | 10 km | levenslange garantie

De EXSFP10GELRS is een Juniper EX-SFP-10GE-LR compatibele glasvezel transceiver module die ontworpen, geprogrammeerd en getest is voor gebruik met Juniper switches en routers. De module levert betrouwbare 10GbE connectiviteit via glasvezelkabels, voor 10GBASE-LR conforme netwerken, op een afstand tot 10 km. Technische specificaties: Golflengte: 1310 nm Maximale dataoverdrachtssnelheid: 10 Gbps Type: Single-mode glasveze... Lees meer . . .

Levertijd: minimaal 10 dagen
 

 
Artikelnr: 194369      Winkelvoorraad: 0 stuks      Webshopvoorraad: 0 stuks       Bij leverancier: 0 stuks    

Omschrijving:
Deze Cisco®-compatibele 40GBase QSFP+ (Quad Small Form-Factor Pluggable) is door StarTech.com ontwikkeld voor wat u het meest nodig hebt in uw netwerkverbindingen: betrouwbare prestaties. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kunt u deze hoogwaardige glasvezel transceivermodule installeren in Cisco-netwerkapparatendie de Cisco QSFP-40G-SR4 QSFP+ transceivermodule ondersteunen, alsmede andere belangrijke merken netwerkapparatuur. Met ... Lees meer . . .

Levertijd: minimaal 10 dagen
 

 
Artikelnr: 194365      Winkelvoorraad: 0 stuks      Webshopvoorraad: 0 stuks       Bij leverancier: 0 stuks    

Omschrijving:
Deze StarTech.com 10 gigabit SFP+ is vervaardigd voor betrouwbare netwerkverbindingen. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kan deze hoogwaardige glasvezeltransceivermodule worden geïnstalleerd in Cisco® switches en routers die de Cisco SFP-10G-SR-S SFP+ transceivermodule ondersteunen, alsmede andere belangrijke merken netwerkapparatuur. Deze 10GBase-SR SFP+ biedt 10 gigabit connectiviteit via een multi-mode glasvezelkabel, met ee... Lees meer . . .

Levertijd: minimaal 10 dagen
 

 
Artikelnr: 992113      Winkelvoorraad: 0 stuks      Webshopvoorraad: 0 stuks       Bij leverancier: 0 stuks    

Omschrijving:
Ideaal voor grootschalige toepassingen of installaties op meerdere apparaten, is dit bulkpakket van HP®-compatibele gigabit glasvezel SFP's ontwikkeld door StarTech.com voor betrouwbaarheid en maximale kostenbesparingen. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kunt u deze hoogwaardige glasvezel transceivermodule installeren in HP-netwerkapparaten die de J8177C transceivermodule ondersteunen, alsmede andere belangrijke merken netwerkappa... Lees meer . . .

Levertijd: minimaal 10 dagen
 

 
Artikelnr: 992115      Winkelvoorraad: 0 stuks      Webshopvoorraad: 0 stuks       Bij leverancier: 0 stuks    

Omschrijving:
Perfect voor grootschalige toepassingen of installaties op meerdere apparaten, biedt dit bulkpakket van gigabit RJ45 koperen SFP-modules maximale kostenbesparingen. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om maximale prestaties te garanderen, kunnen deze hoogwaardige transceivermodules worden geïnstalleerd in Cisco® switches en routers die de GLC-T SFP-transceivermodule ondersteunen, alsmede andere belangrijke merken netwerkapparatuur. De SFP-transceivers bieden een betro... Lees meer . . .

Levertijd: minimaal 10 dagen
 

 
Artikelnr: 207265      Winkelvoorraad: 0 stuks      Webshopvoorraad: 0 stuks       Bij leverancier: 0 stuks    

Omschrijving:
Voeg betrouwbare en voordelige 10 Gigabit Ethernet-verbindingen over multi-mode glasvezel toe, met deze SFP+ module

Deze 10GBase-LRM SFP+ module biedt wat u het meest nodig hebt in uw netwerkverbindingen: betrouwbare prestaties. Hij is gebouwd precies volgens MSA-specificaties en volledig getest voor gegarandeerde naadloze compatibiliteit. De multi-mode SFP+ transceivermodule biedt een voordelige manier voor het toevoegen, vervangen of upgraden van de poorten van uw netwerkapparatuur, e... Lees meer . . .

Levertijd: minimaal 10 dagen
 

 
Artikelnr: 207248      Winkelvoorraad: 0 stuks      Webshopvoorraad: 0 stuks       Bij leverancier: 0 stuks    

Omschrijving:
Voeg betrouwbare en voordelige 40 Gigabit Ethernet-verbindingen toe via multi-mode glasvezel met deze QSFP+ module

Deze 40GBase-SR4 QSFP+ module biedt wat u het meest nodig hebt in uw netwerkverbindingen: betrouwbare prestaties. Hij is gebouwd precies volgens MSA-specificaties en volledig getest voor gegarandeerde naadloze compatibiliteit. De multi-mode QSFP+ transceivermodule biedt een voordelige manier voor het toevoegen, vervangen of upgraden van de poorten van uw netwerkapparatuur, ... Lees meer . . .

Levertijd: minimaal 10 dagen
 

 
Artikelnr: 208095      Winkelvoorraad: 0 stuks      Webshopvoorraad: 0 stuks       Bij leverancier: 0 stuks    

Omschrijving:
Voeg betrouwbare en voordelige 40 Gigabit Ethernet-verbindingen toe via single-mode glasvezel met deze QSFP+ module

Deze 40GBase-LR4 QSFP+ module biedt wat u het meest nodig hebt in uw netwerkverbindingen: betrouwbare prestaties. Hij is gebouwd precies volgens MSA-specificaties en volledig getest voor gegarandeerde naadloze compatibiliteit. De single-mode QSFP+ transceivermodule biedt een voordelige manier voor het toevoegen, vervangen of upgraden van de poorten van uw netwerkapparatuur... Lees meer . . .

Levertijd: minimaal 10 dagen
 

 
Artikelnr: 194368      Winkelvoorraad: 0 stuks      Webshopvoorraad: 0 stuks       Bij leverancier: 0 stuks    

Omschrijving:
Deze Cisco®-compatibele 40GBase QSFP+ (Quad Small Form-Factor Pluggable) is door StarTech.com ontwikkeld voor wat u het meest nodig hebt in uw netwerkverbindingen: betrouwbare prestaties. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kunt u deze hoogwaardige glasvezel transceivermodule installeren in Cisco-netwerkapparaten die de Cisco QSFP-40G-LR4-S ondersteunen, alsmede andere grote merken netwerkapparatuur. Met zijn krachtige 4-baanspres... Lees meer . . .

Levertijd: minimaal 10 dagen
 

 
Artikelnr: 990706      Winkelvoorraad: 0 stuks      Webshopvoorraad: 0 stuks       Bij leverancier: 0 stuks    

Omschrijving:
Deze StarTech.com 10 gigabit SFP+ is vervaardigd voor betrouwbare netwerkverbindingen. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kan deze hoogwaardige glasvezeltransceivermodule worden geïnstalleerd in Cisco® switches en routers die de SFP-10G-LRM-module ondersteunen, alsmede andere belangrijke merken netwerkapparatuur. Deze 10 GbE SFP+ biedt een betrouwbare en voordelige manier voor het toevoegen, vervangen of upgraden van uw 10GBase-L... Lees meer . . .

Levertijd: minimaal 10 dagen
 

 
Artikelnr: 207263      Winkelvoorraad: 0 stuks      Webshopvoorraad: 0 stuks       Bij leverancier: 0 stuks    

Omschrijving:
Voeg betrouwbare en voordelige 10 Gigabit Ethernet-verbindingen over single-mode glasvezel toe, met deze SFP+ module

Deze 10GBase-BX (downstream) SFP+ module biedt wat u het meest nodig hebt in uw netwerkverbindingen: betrouwbare prestaties. Hij is gebouwd precies volgens MSA-specificaties en volledig getest voor gegarandeerde naadloze compatibiliteit. De single-mode SFP+ transceivermodule biedt een voordelige manier voor het toevoegen, vervangen of upgraden van de poorten van uw netwer... Lees meer . . .

Levertijd: minimaal 10 dagen
 

 
Artikelnr: 207264      Winkelvoorraad: 0 stuks      Webshopvoorraad: 0 stuks       Bij leverancier: 0 stuks    

Omschrijving:
Voeg betrouwbare en voordelige 10 Gigabit Ethernet-verbindingen over single-mode glasvezel toe, met deze SFP+ module

Deze 10GBase-BX (upstream) SFP+ module biedt wat u het meest nodig hebt in uw netwerkverbindingen: betrouwbare prestaties. Hij is gebouwd precies volgens MSA-specificaties en volledig getest voor gegarandeerde naadloze compatibiliteit. De single-mode SFP+ transceivermodule biedt een voordelige manier voor het toevoegen, vervangen of upgraden van de poorten van uw netwerka... Lees meer . . .

Levertijd: minimaal 10 dagen
 

 
Artikelnr: 207246      Winkelvoorraad: 0 stuks      Webshopvoorraad: 0 stuks       Bij leverancier: 0 stuks    

Omschrijving:
Voeg betrouwbare en voordelige 10 Gigabit Ethernet-verbindingen over single-mode glasvezel toe, met deze SFP+ module

Deze 10GBase-ER SFP+ module biedt wat u het meest nodig hebt in uw netwerkverbindingen: betrouwbare prestaties. Hij is gebouwd precies volgens MSA-specificaties en volledig getest voor gegarandeerde naadloze compatibiliteit. De single-mode SFP+ transceivermodule biedt een voordelige manier voor het toevoegen, vervangen of upgraden van de poorten van uw netwerkapparatuur, ... Lees meer . . .

Levertijd: minimaal 10 dagen

PAGINA WORDT GELADEN...


Voorraad informatie

Afhalen in onze winkel
Zie je een product dat wel op voorraad is in onze webshop maar niet in onze winkel dan kun je dit product reserveren en de volgende dag afhalen.

Reserveer je voor 22:30, dan kun je het product de volgende dag na 10:30 afhalen.
Reserveer je tussen donderdag 22:30 en maandag 9:00, dan kun je het product maandag na 13:00 afhalen.

Reserveren doe je door het product in je winkelmandje te plaatsen en bij het uitchecken te kiezen voor "afhalen in de winkel".

Thuis laten bezorgen
Zie je een product dat niet op voorraad is in onze webshop maar wel op voorraad is in onze winkel dan moet je rekening houden met een extra leverdag, dit wordt automatisch meegenomen met je bestelling.
 
[ Sluiten ]