Onze winkel in Breda is vandaag gesloten.
Webshop bestellingen tot 22:30 morgen in huis!
HARDWARE
RANDAPPARATUUR
PC / LAPTOPS
TABLETS / SMARTPHONES
VERBRUIKSARTIKELEN
SOFTWARE
NAVIGATIE
FILTERS
ACTIES
ONZE WINKEL
CD-ROM-LAND
Dijklaan 9
4814CA Breda



 

 
Artikelnr: 992097      Winkelvoorraad: 0 stuks      Webshopvoorraad: 0 stuks       Bij leverancier: 1 stuk    

Omschrijving:
Deze gigabit Ethernet naar glasvezel mediaconverter is een voordelige manier om uw netwerk uit te breiden of de afstand tussen twee apparaten tot 20 km te vergroten. Glasvezel netwerkverbindingen bieden een grotere afstand en meer veiligheid, met minder elektromagnetische interferentie (EMI) dan typische RJ45 op koper gebaseerde netwerken, waardoor ze perfect zijn voor IT-professionals en veilige installaties bij de overheid, bedrijven of opleidingsinstituten. Flexibele integratie in gemengde ... Lees meer . . .

Levertijd: 3 dagen (woensdag)
 

 
Artikelnr: 992092      Winkelvoorraad: 0 stuks      Webshopvoorraad: 0 stuks       Bij leverancier: 7 stuks    

Omschrijving:
Deze glasvezel mediaconverter is een eenvoudige, voordelige manier om uw netwerk via gigabit glasvezel uit te breiden. De media converter is uitgerust met een multimode transceiver die een koperen RJ45 Ethernet-verbinding verandert in gigabit glasvezel om uw netwerk over grotere afstanden uit te breiden of werkstations op switches aan te sluiten. De converter is een krachtige netwerkuitbreiding-oplossing voor universiteitsterreinen, bedrijven, overheidsinstellingen, stadions of andere plaatsen w... Lees meer . . .

Levertijd: 3 dagen (woensdag)
 

 
Artikelnr: 992093      Winkelvoorraad: 0 stuks      Webshopvoorraad: 0 stuks       Bij leverancier: 10 stuks    

Omschrijving:
Deze glasvezel mediaconverter is een eenvoudige, voordelige manier om uw netwerk via glasvezel uit te breiden, met de door u gewenste SFP. De converter zet een koperen RJ45 Ethernet-verbinding om in gigabit glasvezel om uw netwerk over grotere afstanden uit te breiden of werkstations op switches aan te sluiten. De converter is een krachtige netwerkuitbreidingsoplossing voor universiteitsterreinen, bedrijven, overheidsinstellingen, stadions of andere plaatsen waar netwerktoegang vereist is. Een ... Lees meer . . .

Levertijd: 3 dagen (woensdag)
 

 
Artikelnr: 992095      Winkelvoorraad: 0 stuks      Webshopvoorraad: 0 stuks       Bij leverancier: 5 stuks    

Omschrijving:
Verander en breid een gigabit Ethernet-verbinding via glasvezel uit met de gigabit SFP van uw keuze

De ET91000SFP2 open SFP-glasvezelmediaconverter verandert en breidt een gigabit ethernetverbinding over glasvezel uit met de gigabit SFP van uw keuze.

Als een veelzijdige oplossing om een ethernet (1000Base-T)-netwerk over een glasvezel backbone op verre netwerksegmenten aan te sluiten, biedt de open SFP-sleuf van de mediaconverter u de mogelijkheid de MSA-geschikte gigabit SFP t... Lees meer . . .

Levertijd: 3 dagen (woensdag)
 

 
Artikelnr: 992313      Winkelvoorraad: 0 stuks      Webshopvoorraad: 0 stuks       Bij leverancier: 3 stuks    

Omschrijving:
Verander en breid een gigabit ethernetverbinding uit over multimode LC-glasvezel met mogelijkheid tot beheer op afstand

Met de ET91000LCOAM managed glasvezel-mediaconverters kunt u een gigabit Ethernet-verbinding uitbreiden via multi-mode LC-glasvezel, met als extra voordeel management op afstand.

Deze managed mediaconverter voldoet aan 802.3ah OAM (Operations, Administration & Management) en is uitgerust met een gebruiksvriendelijke webinterface voor bediening, beheer en onder... Lees meer . . .

Levertijd: 3 dagen (woensdag)
 

 
Artikelnr: 990731      Winkelvoorraad: 0 stuks      Webshopvoorraad: 0 stuks       Bij leverancier: 6 stuks    

Omschrijving:
Verleng een 10/100 Mbit/s Ethernet-verbinding met 2 km via multimode ST glasvezel

Met de ET90110ST2 10/100 Mbit Multi-Mode Glasvezel Converter (ST, 2 km) kunt u een Ethernet-netwerk (10/100 Mbit/s) via multimode glasvezel tot op 2 km verlengen.

Een voordelige oplossing voor het aansluiten van een 10/100 Mbit Ethernet-netwerk (10/100Base-T) naar afgelegen netwerksegmenten via een 100Base-FX glasvezel-backbone. De duurzame en handige Ethernet naar ST-glasvezel converter heeft ee... Lees meer . . .

Levertijd: 3 dagen (woensdag)
 

 
Artikelnr: 990745      Winkelvoorraad: 0 stuks      Webshopvoorraad: 0 stuks       Bij leverancier: 3 stuks    

Omschrijving:
Verleng een Gigabit Ethernet-verbinding met 40 km via single-mode LC glasvezel

Met de ET1000S40LC2 1000 Mbit/s Gigabit Single-Mode Glasvezel Converter (LC, 40 km) kunt u een Gigabit Ethernet-netwerk via single-mode glasvezel tot op 40km verlengen.

De Gigabit Ethernet naar single-mode glasvezel converter is een voordelige oplossing voor het aansluiten van een Gigabit Ethernet-netwerk (1000Base-T) op afgelegen netwerksegmenten via een (1000Base-LX/SX) glasvezel-backbone, en onde... Lees meer . . .

Levertijd: 3 dagen (woensdag)
 

 
Artikelnr: 992101      Winkelvoorraad: 0 stuks      Webshopvoorraad: 0 stuks       Bij leverancier: 1 stuk    

Omschrijving:
Verleng een Gigabit Ethernet-verbinding met 40 km via single-mode SC glasvezel

Met de ET91000SM402 1000 Mbit/s Gigabit Single-Mode Glasvezel Converter (SC, 40 km) kunt u een Gigabit Ethernet-netwerk via single-mode glasvezel tot op 40km verlengen.

De Gigabit Ethernet naar single-mode glasvezel converter is een voordelige oplossing voor het aansluiten van een Gigabit Ethernet-netwerk (1000Base-T) op afgelegen netwerksegmenten via een (1000Base-LX/SX) glasvezel-backbone, en onde... Lees meer . . .

Levertijd: 3 dagen (woensdag)
 

 
Artikelnr: 992098      Winkelvoorraad: 0 stuks      Webshopvoorraad: 0 stuks       Bij leverancier: 1 stuk    

Omschrijving:
Verleng een Gigabit Ethernet-verbinding met 550 m via multi-mode SC glasvezel

Met de ET91000SC2 1000 Mbit/s Gigabit Multi-Mode Glasvezel Converter (SC, 550m) kunt u een Gigabit Ethernet-netwerk via multimode glasvezel tot op 550m verlengen.

De Gigabit Ethernet naar multi-mode glasvezel converter is een voordelige oplossing voor het aansluiten van een Gigabit Ethernet-netwerk (1000Base-T) op afgelegen netwerksegmenten via een (1000Base-LX/SX) glasvezel-backbone, en ondersteunt ... Lees meer . . .

Levertijd: 3 dagen (woensdag)
 

 
Artikelnr: 992090      Winkelvoorraad: 0 stuks      Webshopvoorraad: 0 stuks       Bij leverancier: 5 stuks    

Omschrijving:
Voor het toevoegen, vervangen of upgraden van SFP-modules op Gigabit glasvezelapparatuur

De SFPSXMM Gigabit 850 nm multimode SFP glasvezelzendontvanger LC 550 m is ontworpen om te voldoen aan MSA (Multi-Sourcing Agreement)-normen en is daardoor een kosteneffectieve manier om de prestatie en connectiviteit van uw via glasvezel verbonden netwerkapparatuur te verhogen.

Dankzij een VCSEL-laserdiode met korte golflengte (850 nm), die een maximale kabelafstand van 550 m over multim... Lees meer . . .

Levertijd: 3 dagen (woensdag)
 

 
Artikelnr: 990729      Winkelvoorraad: 0 stuks      Webshopvoorraad: 0 stuks       Bij leverancier: 0 stuks    

Omschrijving:
Verleng een 10/100 Mbit/s Ethernet-verbinding met 20 km via een enkele SC-glasvezelkabel

Met de ET90110WDM2 10/100 Mbit Ethernet Single-Mode WDM Glasvezel Converter Set SC (20km) kunt u een Ethernet-netwerk (10/100 Mbit/s) via single-mode glasvezel tot op 20 km verlengen.

De converter biedt Wavelength Division Multiplexing (WDM), wat bidirectionele communicatie mogelijk maakt via een enkele glasvezel en zo de capaciteit van uw bestaande glasvezelinfrastructuur verdubbelt zond... Lees meer . . .

Levertijd: minimaal 10 dagen
 

 
Artikelnr: 992094      Winkelvoorraad: 0 stuks      Webshopvoorraad: 0 stuks       Bij leverancier: 0 stuks    

Omschrijving:
Verander en breid een gigabit ethernetverbinding via glasvezel uit met de gigabit SFP van uw keuze

De ET91000SFP2C open SFP glasvezel mediaconverterkaartmodule verandert en breidt een gigabit ethernetverbinding over glasvezel uit met de gigabit SFP van uw keuze.

Als een veelzijdige oplossing om een ethernet (1000Base-T)-netwerk over een glasvezelruggegraat op verre netwerksegmenten aan te sluiten, biedt de open SFP-sleuf van de mediaconverter u de mogelijkheid de MSA-geschikte ... Lees meer . . .

Levertijd: minimaal 10 dagen
 

 
Artikelnr: 990730      Winkelvoorraad: 0 stuks      Webshopvoorraad: 0 stuks       Bij leverancier: 0 stuks    

Omschrijving:
Verleng een 10/100 Mbit/s Ethernet-verbinding met 2 km via multimode SC glasvezel

Met de ET90110SC2 10/100 Mbit Multi-Mode Glasvezel Converter SC (2 km) kunt u een Ethernet-netwerk (10/100 Mbit/s) via multimode glasvezel tot op 2 km verlengen.

De glasvezelconverter is een voordelige oplossing voor het aansluiten van een 10/100 Mbit Ethernet-netwerk (10/100Base-T) op afgelegen netwerksegmenten via een 100Base-FX glasvezel-backbone. De volledig in een stalen behuizing uitgevoerd... Lees meer . . .

Levertijd: minimaal 10 dagen
 

 
Artikelnr: 182224      Winkelvoorraad: 0 stuks      Webshopvoorraad: 0 stuks       Bij leverancier: 0 stuks    

Omschrijving:
Verleng een 10/100 Mbit/s Ethernet-verbinding met 2 km via multimode ST glasvezel

Lees meer . . .

Levertijd: minimaal 10 dagen
 

 
Artikelnr: 990732      Winkelvoorraad: 0 stuks      Webshopvoorraad: 0 stuks       Bij leverancier: 0 stuks    

Omschrijving:
Verleng een 10/100 Mbit/s Ethernet-verbinding met 30 km via single-mode SC glasvezel

Met de ET90110SM302 10/100 Mbit Single-Mode Glasvezel Converter SC (30 km) kunt u een Ethernet-netwerk (10/100 Mbit/s) via single-mode glasvezel tot op 30 km verlengen.

De glasvezelconverter is een voordelige oplossing voor het aansluiten van een 10/100 Mbit Ethernet-netwerk (10/100Base-T) op afgelegen netwerksegmenten via een 100Base-FX glasvezel-backbone. De volledig in een stalen behuizing ... Lees meer . . .

Levertijd: minimaal 10 dagen
 

 
Artikelnr: 992116      Winkelvoorraad: 0 stuks      Webshopvoorraad: 0 stuks       Bij leverancier: 0 stuks    

Omschrijving:
Verleng een Gigabit Ethernet-verbinding met 550 m via multi-mode LC glasvezel

Met de ET91000LC2 1000 Mbit/s Gigabit Multi-Mode Glasvezel Converter (LC, 550m) kunt u een Gigabit Ethernet-netwerk via multimode glasvezel tot op 550m verlengen.

De Gigabit Ethernet naar multi-mode glasvezel converter is een voordelige oplossing voor het aansluiten van een Gigabit Ethernet-netwerk (1000Base-T) op afgelegen netwerksegmenten via een (1000Base-LX/SX) glasvezel-backbone, en ondersteunt ... Lees meer . . .

Levertijd: minimaal 10 dagen
 

 
Artikelnr: 990734      Winkelvoorraad: 0 stuks      Webshopvoorraad: 0 stuks       Bij leverancier: 0 stuks    

Omschrijving:
Zet een RJ-45 Gigabit Ethernet-netwerkverbinding om naar SC-multi-mode glasvezel

De MCM110SC2EU 10/100 Mbit/s Ethernet Multi-Mode Glasvezel Converter (SC, 2 km) legt een voordelige Ethernet-glasvezelverbinding 10Base-T of 100Base-Tx Ethernet en 100Base-FX optische signalen worden transparant omgezet, zodat een Ethernet-netwerkverbinding via SC multi-mode glasvezelkabel kan worden uitgebreid . De converter biedt een eenvoudige oplossing voor het aansluiten van 10Base-T/100Base-Tx Ethe... Lees meer . . .

Levertijd: minimaal 10 dagen
 

 
Artikelnr: 992096      Winkelvoorraad: 0 stuks      Webshopvoorraad: 0 stuks       Bij leverancier: 0 stuks    

Omschrijving:
Deze gigabit Ethernet naar glasvezel mediaconverter is een voordelige manier om uw netwerk uit te breiden of de afstand tussen twee apparaten tot 10 km te vergroten. Glasvezel netwerkverbindingen bieden een grotere afstand en meer veiligheid, met minder elektromagnetische interferentie (EMI) dan typische RJ45 op koper gebaseerde netwerken, waardoor ze perfect zijn voor IT-professionals en veilige installaties bij de overheid, bedrijven of opleidingsinstituten. Flexibele integratie in gemengde ... Lees meer . . .

Levertijd: minimaal 10 dagen
 

 
Artikelnr: 990704      Winkelvoorraad: 0 stuks      Webshopvoorraad: 0 stuks       Bij leverancier: 0 stuks    

Omschrijving:
Met deze 10 GbE glasvezel mediaconverter kunt u uw netwerk schalen met behulp van de 10 Gb SFP+ transceiver die het beste past bij uw netwerktype en afstandseisen. Het is een voordelige manier om van koper naar glasvezel, of van glasvezel naar koper om te schakelen, en kan gemakkelijk in vele verschillende 10 Gb netwerkinfrastructuren worden geïntegreerd. De 10 G glasvezelconverter biedt snel en betrouwbaar netwerktoegang over grotere afstanden dan op koper gebaseerde netwerken, en dus ideaal ... Lees meer . . .

Levertijd: minimaal 10 dagen

PAGINA WORDT GELADEN...


Voorraad informatie

Afhalen in onze winkel
Zie je een product dat wel op voorraad is in onze webshop maar niet in onze winkel dan kun je dit product reserveren en de volgende dag afhalen.

Reserveer je voor 22:30, dan kun je het product de volgende dag na 10:30 afhalen.
Reserveer je tussen donderdag 22:30 en maandag 9:00, dan kun je het product maandag na 13:00 afhalen.

Reserveren doe je door het product in je winkelmandje te plaatsen en bij het uitchecken te kiezen voor "afhalen in de winkel".

Thuis laten bezorgen
Zie je een product dat niet op voorraad is in onze webshop maar wel op voorraad is in onze winkel dan moet je rekening houden met een extra leverdag, dit wordt automatisch meegenomen met je bestelling.
 
[ Sluiten ]