Onze winkel in Breda is vandaag gesloten.
Webshop bestellingen tot 22:30 morgen in huis!
HARDWARE
RANDAPPARATUUR
PC / LAPTOPS
TABLETS / SMARTPHONES
VERBRUIKSARTIKELEN
SOFTWARE
NAVIGATIE
FILTERS
ACTIES
ONZE WINKEL
CD-ROM-LAND
Dijklaan 9
4814CA Breda



 

 
Artikelnr: 991404      Winkelvoorraad: 0 stuks      Webshopvoorraad: 2 stuks       Bij leverancier: 4 stuks    

Omschrijving:
Zorg voor een snelle verbinding tussen netwerkapparaten op glasvezel

De 30m lange 50FIBLCLC30 Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel eindigt aan beide uiteinden met (mannelijke) LC-connectoren voor de verbinding tussen glasvezel-netwerkapparatuur op snelle netwerken over lange afstand.

50/125-micron kabels zorgen voor een optimale gegevensoverdracht en netwerkstabiliteit, en bieden een bijna drie keer zo hoge bandbreedte dan 62,5/125-micron kabels, zodat uw gegevens met... Lees meer . . .

Levertijd: Morgen in huis!
 

 
Artikelnr: 990915      Winkelvoorraad: 0 stuks      Webshopvoorraad: 0 stuks       Bij leverancier: 33 stuks    

Omschrijving:
Zorg voor een snelle verbinding tussen netwerkapparaten op glasvezel

De 1m lange FIBLCST1 Multimode 62,5/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel eindigt met één (mannelijke) LC-connector en één (mannelijke) ST-connector voor de verbinding tussen glasvezel-netwerkapparatuur op snelle netwerken over lange afstand.

Voor optimale prestaties is elke duplex multimode glasvezelkabel afzonderlijk getest en gecertificeerd om te voldoen aan de geldende waarden voor optische doorgangsdempin... Lees meer . . .

Levertijd: 3 dagen (woensdag)
 

 
Artikelnr: 990914      Winkelvoorraad: 0 stuks      Webshopvoorraad: 0 stuks       Bij leverancier: 16 stuks    

Omschrijving:
Zorg voor een snelle verbinding tussen netwerkapparaten op glasvezel

De 1m lange FIBLCSC1 Multimode 62,5/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel eindigt met één (mannelijke) LC-connector en één (mannelijke) SC-connector voor de verbinding tussen glasvezel-netwerkapparatuur op snelle netwerken over lange afstand.

Voor optimale prestaties is elke duplex multimode glasvezelkabel afzonderlijk getest en gecertificeerd om te voldoen aan de geldende waarden voor optische doorgangsdempin... Lees meer . . .

Levertijd: 3 dagen (woensdag)
 

 
Artikelnr: 193031      Winkelvoorraad: 0 stuks      Webshopvoorraad: 0 stuks       Bij leverancier: 2 stuks    
Levertijd: 3 dagen (woensdag)
 

 
Artikelnr: 194373      Winkelvoorraad: 0 stuks      Webshopvoorraad: 0 stuks       Bij leverancier: 2 stuks    
Levertijd: 3 dagen (woensdag)
 

 
Artikelnr: 990895      Winkelvoorraad: 0 stuks      Webshopvoorraad: 0 stuks       Bij leverancier: 143 stuks    

Omschrijving:
De A50FBLCLC1 1 m 850 nm met laser geoptimaliseerde multimode glasvezel (LOMMF) Aqua-kabel is gemaakt van 50/125 micron vezels voor high-speed datatransmissie met een hoge bandbreedte via 10 gigabit Ethernet- en Fibre Channel-netwerken - de perfecte oplossing voor de aanleg van glasvezelkabels tussen meerdere backbone switches, hubs en routers en higher-end netwerkapparatuur. Deze LC-LC patchkabel is voorzien van een LSZH (Low-Smoke, Zero-Halogen) brandvertragende mantel om rook, toxiciteit en ... Lees meer . . .

Levertijd: 3 dagen (woensdag)
 

 
Artikelnr: 202200      Winkelvoorraad: 0 stuks      Webshopvoorraad: 0 stuks       Bij leverancier: 13 stuks    

Omschrijving:
Met deze glasvezelkabel kunt u 40GBase-SR4, 100GBase-SR10, SFP+ en QSFP+ transceivers in 40 en 100 gigabit netwerken verbinden. De OM4-kabel ondersteunt Vertical Cavity Surface Emitting Laser (VCSEL) en LED-lichtbronnen en is neerwaarts compatibel met uw bestaande 50/125 apparatuur. Deze Aqua OM4 duplex multi-mode glasvezel is omgeven door een LSZH (Low-Smoke, Zero-Halogen) brandvertragende mantel om rook, toxiciteit en corrosie tot een minimum te beperken bij blootstelling aan sterke warmtebro... Lees meer . . .

Levertijd: 3 dagen (woensdag)
 

 
Artikelnr: 204150      Winkelvoorraad: 0 stuks      Webshopvoorraad: 0 stuks       Bij leverancier: 39 stuks    

Omschrijving:
Met deze glasvezelkabel kunt u 40GBase-SR4, 100GBase-SR10, SFP+ en QSFP+ transceivers in 40 en 100 gigabit netwerken verbinden. De OM4-kabel ondersteunt Vertical Cavity Surface Emitting Laser (VCSEL) en LED-lichtbronnen en is neerwaarts compatibel met uw bestaande 50/125 apparatuur. Deze Aqua OM4 duplex multi-mode glasvezel is omgeven door een LSZH (Low-Smoke, Zero-Halogen) brandvertragende mantel om rook, toxiciteit en corrosie tot een minimum te beperken bij blootstelling aan sterke warmtebro... Lees meer . . .

Levertijd: 3 dagen (woensdag)
 

 
Artikelnr: 204151      Winkelvoorraad: 0 stuks      Webshopvoorraad: 0 stuks       Bij leverancier: 38 stuks    

Omschrijving:
Met deze glasvezelkabel kunt u 40GBase-SR4, 100GBase-SR10, SFP+ en QSFP+ transceivers in 40 en 100 gigabit netwerken verbinden. De OM4-kabel ondersteunt Vertical Cavity Surface Emitting Laser (VCSEL) en LED-lichtbronnen en is neerwaarts compatibel met uw bestaande 50/125 apparatuur. Deze Aqua OM4 duplex multi-mode glasvezel is omgeven door een LSZH (Low-Smoke, Zero-Halogen) brandvertragende mantel om rook, toxiciteit en corrosie tot een minimum te beperken bij blootstelling aan sterke warmtebro... Lees meer . . .

Levertijd: 3 dagen (woensdag)
 

 
Artikelnr: 204152      Winkelvoorraad: 0 stuks      Webshopvoorraad: 0 stuks       Bij leverancier: 11 stuks    

Omschrijving:
Met deze glasvezelkabel kunt u 40GBase-SR4, 100GBase-SR10, SFP+ en QSFP+ transceivers in 40 en 100 gigabit netwerken verbinden. De OM4-kabel ondersteunt Vertical Cavity Surface Emitting Laser (VCSEL) en LED-lichtbronnen en is neerwaarts compatibel met uw bestaande 50/125 apparatuur. Deze Aqua OM4 duplex multi-mode glasvezel is omgeven door een LSZH (Low-Smoke, Zero-Halogen) brandvertragende mantel om rook, toxiciteit en corrosie tot een minimum te beperken bij blootstelling aan sterke warmtebro... Lees meer . . .

Levertijd: 3 dagen (woensdag)
 

 
Artikelnr: 990715      Winkelvoorraad: 0 stuks      Webshopvoorraad: 0 stuks       Bij leverancier: 8 stuks    

Omschrijving:
Sluit glasvezelnetwerkapparatuur met hoge transfersnelheden aan

De 50FIBLCST10 10 m lange LSZH LC naar ST glasvezelkabel biedt 50/125 micron glasvezel voor high-speed, high-bandwidth dataoverdracht via gigabit Ethernet- en Fiber Channel-netwerken, met ondersteuning van duplex multimode-applicaties.

Deze LC-ST-patchkabel is omgeven door een LSZH (Low-Smoke, Zero-Halogen) brandvertragende mantel om rook, toxiciteit en corrosie tot een minimum te beperken bij blootstelling aan ste... Lees meer . . .

Levertijd: 3 dagen (woensdag)
 

 
Artikelnr: 990710      Winkelvoorraad: 0 stuks      Webshopvoorraad: 0 stuks       Bij leverancier: 16 stuks    

Omschrijving:
Snelle, betrouwbare datatransmissie, veilig over high-end netwerkapparatuur

De A50FBLCLC10 10 m 850 nm met laser geoptimaliseerde multimode glasvezel (LOMMF) Aqua-kabel is gemaakt van 50/125 micron vezels voor high-speed datatransmissie met een hoge bandbreedte via 10 gigabit Ethernet- en Fibre Channel-netwerken de perfecte oplossing voor de aanleg van glasvezelkabels tussen meerdere backbone switches, hubs en routers en higher-end netwerkapparatuur.

Deze LC-LC patchkabel is v... Lees meer . . .

Levertijd: 3 dagen (woensdag)
 

 
Artikelnr: 991595      Winkelvoorraad: 0 stuks      Webshopvoorraad: 0 stuks       Bij leverancier: 18 stuks    

Omschrijving:
Snelle, betrouwbare datatransmissie, veilig over high-end netwerkapparatuur

De A50FBLCLC5 5 m 850 nm met laser geoptimaliseerde multimode glasvezel (LOMMF) Aqua-kabel is gemaakt van 50/125 micron vezels voor high-speed datatransmissie met een hoge bandbreedte via 10 gigabit Ethernet- en Fibre Channel-netwerken de perfecte oplossing voor de aanleg van glasvezelkabels tussen meerdere backbone switches, hubs en routers en higher-end netwerkapparatuur.

Deze LC-LC patchkabel is voo... Lees meer . . .

Levertijd: 3 dagen (woensdag)
 

 
Artikelnr: 990543      Winkelvoorraad: 0 stuks      Webshopvoorraad: 0 stuks       Bij leverancier: 30 stuks    

Omschrijving:
Verbindt glasvezelnetwerkapparaten voor hoge overdrachtssnelheden met LSZH-kabel

De 50FIBLCST1 1 m lange LSZH LC naar ST glasvezelkabel biedt 50/125 micron glasvezel voor high-speed, high-bandwidth dataoverdracht via gigabit Ethernet- en Fiber Channel-netwerken, met ondersteuning van duplex multimode-applicaties.

Deze LC-ST-patchkabel is omgeven door een LSZH (Low-Smoke, Zero-Halogen) brandvertragende mantel om rook, toxiciteit en corrosie tot een minimum te beperken bij bloots... Lees meer . . .

Levertijd: 3 dagen (woensdag)
 

 
Artikelnr: 990983      Winkelvoorraad: 0 stuks      Webshopvoorraad: 0 stuks       Bij leverancier: 51 stuks    

Omschrijving:
Verbindt glasvezelnetwerkapparaten voor hoge overdrachtssnelheden met LSZH-kabel

De 50FIBLCST2 2 m lange LSZH LC naar ST glasvezelkabel biedt 50/125 micron glasvezel voor high-speed, high-bandwidth dataoverdracht via gigabit Ethernet- en Fiber Channel-netwerken, met ondersteuning van duplex multimode-applicaties.

Deze LC-ST-patchkabel is omgeven door een LSZH (Low-Smoke, Zero-Halogen) brandvertragende mantel om rook, toxiciteit en corrosie tot een minimum te beperken bij bloots... Lees meer . . .

Levertijd: 3 dagen (woensdag)
 

 
Artikelnr: 991601      Winkelvoorraad: 0 stuks      Webshopvoorraad: 0 stuks       Bij leverancier: 17 stuks    

Omschrijving:
Verbindt glasvezelnetwerkapparaten voor hoge overdrachtssnelheden met LSZH-kabel

De 50FIBLCST5 5 m lange LSZH LC naar ST glasvezelkabel biedt 50/125 micron glasvezel voor high-speed, high-bandwidth dataoverdracht via gigabit Ethernet- en Fiber Channel-netwerken, met ondersteuning van duplex multimode-applicaties.

Deze LC-ST-patchkabel is omgeven door een LSZH (Low-Smoke, Zero-Halogen) brandvertragende mantel om rook, toxiciteit en corrosie tot een minimum te beperken bij bloots... Lees meer . . .

Levertijd: 3 dagen (woensdag)
 

 
Artikelnr: 990765      Winkelvoorraad: 0 stuks      Webshopvoorraad: 0 stuks       Bij leverancier: 31 stuks    

Omschrijving:
Zorg voor een snelle verbinding tussen netwerkapparaten op glasvezel

De 10m lange 50FIBLCLC10 Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel eindigt aan beide uiteinden met (mannelijke) LC-connectoren voor de verbinding tussen glasvezel-netwerkapparatuur op snelle netwerken over lange afstand.

50/125-micron kabels zorgen voor een optimale gegevensoverdracht en netwerkstabiliteit, en bieden een bijna drie keer zo hoge bandbreedte dan 62,5/125-micron kabels, zodat uw gegevens met... Lees meer . . .

Levertijd: 3 dagen (woensdag)
 

 
Artikelnr: 990874      Winkelvoorraad: 0 stuks      Webshopvoorraad: 0 stuks       Bij leverancier: 21 stuks    

Omschrijving:
Zorg voor een snelle verbinding tussen netwerkapparaten op glasvezel

De 15m lange 50FIBLCLC15 Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel eindigt aan beide uiteinden met (mannelijke) LC-connectoren voor de verbinding tussen glasvezel-netwerkapparatuur op snelle netwerken over lange afstand.

50/125-micron kabels zorgen voor een optimale gegevensoverdracht en netwerkstabiliteit, en bieden een bijna drie keer zo hoge bandbreedte dan 62,5/125-micron kabels, zodat uw gegevens met... Lees meer . . .

Levertijd: 3 dagen (woensdag)
 

 
Artikelnr: 990911      Winkelvoorraad: 0 stuks      Webshopvoorraad: 0 stuks       Bij leverancier: 23 stuks    

Omschrijving:
Zorg voor een snelle verbinding tussen netwerkapparaten op glasvezel

De 1m lange 50FIBLCLC1 Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel eindigt aan beide uiteinden met (mannelijke) LC-connectoren voor de verbinding tussen glasvezel-netwerkapparatuur op snelle netwerken over lange afstand.

50/125-micron kabels zorgen voor een optimale gegevensoverdracht en netwerkstabiliteit, en bieden een bijna drie keer zo hoge bandbreedte dan 62,5/125-micron kabels, zodat uw gegevens met h... Lees meer . . .

Levertijd: 3 dagen (woensdag)
 

 
Artikelnr: 990912      Winkelvoorraad: 0 stuks      Webshopvoorraad: 0 stuks       Bij leverancier: 18 stuks    

Omschrijving:
Zorg voor een snelle verbinding tussen netwerkapparaten op glasvezel

De 1m lange 50FIBLCSC1 Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel eindigt met één (mannelijke) LC-connector en één (mannelijke) SC-connector voor de verbinding tussen glasvezel-netwerkapparatuur op snelle netwerken over lange afstand.

50/125-micron kabels zorgen voor een optimale gegevensoverdracht en netwerkstabiliteit, en bieden een bijna drie keer zo hoge bandbreedte dan 62,5/125-micron kabels, zoda... Lees meer . . .

Levertijd: 3 dagen (woensdag)
 

 
Artikelnr: 990913      Winkelvoorraad: 0 stuks      Webshopvoorraad: 0 stuks       Bij leverancier: 29 stuks    

Omschrijving:
Zorg voor een snelle verbinding tussen netwerkapparaten op glasvezel

De 1m lange FIBLCLC1 Multimode 62,5/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel eindigt aan beide uiteinden met (mannelijke) LC-connectoren voor de verbinding tussen glasvezel-netwerkapparatuur op snelle netwerken over lange afstand.

Voor optimale prestaties is elke duplex multimode glasvezelkabel afzonderlijk getest en gecertificeerd om te voldoen aan de geldende waarden voor optische doorgangsdemping voor een gegarand... Lees meer . . .

Levertijd: 3 dagen (woensdag)
 

 
Artikelnr: 991216      Winkelvoorraad: 0 stuks      Webshopvoorraad: 0 stuks       Bij leverancier: 36 stuks    

Omschrijving:
Zorg voor een snelle verbinding tussen netwerkapparaten op glasvezel

De 2m lange 50FIBLCLC2 Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel eindigt aan beide uiteinden met (mannelijke) LC-connectoren voor de verbinding tussen glasvezel-netwerkapparatuur op snelle netwerken over lange afstand.

50/125-micron kabels zorgen voor een optimale gegevensoverdracht en netwerkstabiliteit, en bieden een bijna drie keer zo hoge bandbreedte dan 62,5/125-micron kabels, zodat uw gegevens met h... Lees meer . . .

Levertijd: 3 dagen (woensdag)
 

 
Artikelnr: 991217      Winkelvoorraad: 0 stuks      Webshopvoorraad: 0 stuks       Bij leverancier: 6 stuks    

Omschrijving:
Zorg voor een snelle verbinding tussen netwerkapparaten op glasvezel

De 2m lange 50FIBLCSC2 Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel eindigt met één (mannelijke) LC-connector en één (mannelijke) SC-connector voor de verbinding tussen glasvezel-netwerkapparatuur op snelle netwerken over lange afstand.

50/125-micron kabels zorgen voor een optimale gegevensoverdracht en netwerkstabiliteit, en bieden een bijna drie keer zo hoge bandbreedte dan 62,5/125-micron kabels, zoda... Lees meer . . .

Levertijd: 3 dagen (woensdag)
 

 
Artikelnr: 991218      Winkelvoorraad: 0 stuks      Webshopvoorraad: 0 stuks       Bij leverancier: 26 stuks    

Omschrijving:
Zorg voor een snelle verbinding tussen netwerkapparaten op glasvezel

De 2m lange FIBLCLC2 Multimode 62,5/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel eindigt aan beide uiteinden met (mannelijke) LC-connectoren voor de verbinding tussen glasvezel-netwerkapparatuur op snelle netwerken over lange afstand.

Voor optimale prestaties is elke duplex multimode glasvezelkabel afzonderlijk getest en gecertificeerd om te voldoen aan de geldende waarden voor optische doorgangsdemping voor een gegarand... Lees meer . . .

Levertijd: 3 dagen (woensdag)
 

 
Artikelnr: 991219      Winkelvoorraad: 0 stuks      Webshopvoorraad: 0 stuks       Bij leverancier: 20 stuks    

Omschrijving:
Zorg voor een snelle verbinding tussen netwerkapparaten op glasvezel

De 2m lange FIBLCSC2 Multimode 62,5/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel eindigt met één (mannelijke) LC-connector en één (mannelijke) SC-connector voor de verbinding tussen glasvezel-netwerkapparatuur op snelle netwerken over lange afstand.

Voor optimale prestaties is elke duplex multimode glasvezelkabel afzonderlijk getest en gecertificeerd om te voldoen aan de geldende waarden voor optische doorgangsdempin... Lees meer . . .

Levertijd: 3 dagen (woensdag)
 

 
Artikelnr: 991220      Winkelvoorraad: 0 stuks      Webshopvoorraad: 0 stuks       Bij leverancier: 27 stuks    

Omschrijving:
Zorg voor een snelle verbinding tussen netwerkapparaten op glasvezel

De 2m lange FIBLCST2 Multimode 62,5/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel eindigt met één (mannelijke) LC-connector en één (mannelijke) ST-connector voor de verbinding tussen glasvezel-netwerkapparatuur op snelle netwerken over lange afstand.

Voor optimale prestaties is elke duplex multimode glasvezelkabel afzonderlijk getest en gecertificeerd om te voldoen aan de geldende waarden voor optische doorgangsdempin... Lees meer . . .

Levertijd: 3 dagen (woensdag)
 

 
Artikelnr: 991221      Winkelvoorraad: 0 stuks      Webshopvoorraad: 0 stuks       Bij leverancier: 5 stuks    

Omschrijving:
Zorg voor een snelle verbinding tussen netwerkapparaten op glasvezel

De 2m lange FIBSTSC2 Multimode 62,5/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel eindigt met één (mannelijke) ST-connector en één (mannelijke) SC-connector voor de verbinding tussen glasvezel-netwerkapparatuur op snelle netwerken over lange afstand.

Voor optimale prestaties is elke duplex multimode glasvezelkabel afzonderlijk getest en gecertificeerd om te voldoen aan de geldende waarden voor optische doorgangsdempi... Lees meer . . .

Levertijd: 3 dagen (woensdag)
 

 
Artikelnr: 991437      Winkelvoorraad: 0 stuks      Webshopvoorraad: 0 stuks       Bij leverancier: 13 stuks    

Omschrijving:
Zorg voor een snelle verbinding tussen netwerkapparaten op glasvezel

De 3m lange 50FIBLCSC3 Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel eindigt met één (mannelijke) LC-connector en één (mannelijke) SC-connector voor de verbinding tussen glasvezel-netwerkapparatuur op snelle netwerken over lange afstand.

50/125-micron kabels zorgen voor een optimale gegevensoverdracht en netwerkstabiliteit, en bieden een bijna drie keer zo hoge bandbreedte dan 62,5/125-micron kabels, zoda... Lees meer . . .

Levertijd: 3 dagen (woensdag)
 

 
Artikelnr: 991438      Winkelvoorraad: 0 stuks      Webshopvoorraad: 0 stuks       Bij leverancier: 16 stuks    

Omschrijving:
Zorg voor een snelle verbinding tussen netwerkapparaten op glasvezel

De 3m lange FIBLCLC3 Multimode 62,5/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel eindigt aan beide uiteinden met (mannelijke) LC-connectoren voor de verbinding tussen glasvezel-netwerkapparatuur op snelle netwerken over lange afstand.

Voor optimale prestaties is elke duplex multimode glasvezelkabel afzonderlijk getest en gecertificeerd om te voldoen aan de geldende waarden voor optische doorgangsdemping voor een gegaran... Lees meer . . .

Levertijd: 3 dagen (woensdag)
 

 
Artikelnr: 991440      Winkelvoorraad: 0 stuks      Webshopvoorraad: 0 stuks       Bij leverancier: 6 stuks    

Omschrijving:
Zorg voor een snelle verbinding tussen netwerkapparaten op glasvezel

De 3m lange FIBLCST3 Multimode 62,5/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel eindigt met één (mannelijke) LC-connector en één (mannelijke) ST-connector voor de verbinding tussen glasvezel-netwerkapparatuur op snelle netwerken over lange afstand.

Voor optimale prestaties is elke duplex multimode glasvezelkabel afzonderlijk getest en gecertificeerd om te voldoen aan de geldende waarden voor optische doorgangsdempin... Lees meer . . .

Levertijd: 3 dagen (woensdag)
 

 
Artikelnr: 991648      Winkelvoorraad: 0 stuks      Webshopvoorraad: 0 stuks       Bij leverancier: 10 stuks    

Omschrijving:
Zorg voor een snelle verbinding tussen netwerkapparaten op glasvezel

De 5m lange FIBLCLC5 Multimode 62,5/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel eindigt aan beide uiteinden met (mannelijke) LC-connectoren voor de verbinding tussen glasvezel-netwerkapparatuur op snelle netwerken over lange afstand.

Voor optimale prestaties is elke duplex multimode glasvezelkabel afzonderlijk getest en gecertificeerd om te voldoen aan de geldende waarden voor optische doorgangsdemping voor een gegaran... Lees meer . . .

Levertijd: 3 dagen (woensdag)
 

 
Artikelnr: 990546      Winkelvoorraad: 0 stuks      Webshopvoorraad: 0 stuks       Bij leverancier: 29 stuks    

Omschrijving:
Zorg voor een snelle verbinding tussen netwerkapparaten op glasvezel

De SMFIBLCLC1 1 m lange LC naar LC single-mode duplex glasvezelkabel is gemaakt van 9/125 micron glasvezel voor high-speed datatransmissie met hoge bandbreedte via gigabit Ethernet- en Fiber Channel-netwerken, met ondersteuning van duplex single-mode-applicaties.

Deze LC-LC patchkabel is voorzien van een LSZH (Low-Smoke, Zero-Halogen) brandvertragende mantel om rook, toxiciteit en corrosie tot een minimum te b... Lees meer . . .

Levertijd: 3 dagen (woensdag)
 

 
Artikelnr: 990716      Winkelvoorraad: 0 stuks      Webshopvoorraad: 0 stuks       Bij leverancier: 10 stuks    

Omschrijving:
Zorg voor een snelle verbinding tussen netwerkapparaten op glasvezel

De SMFIBLCLC10 10 m lange LC naar LC single-mode duplex glasvezelkabel is gemaakt van 9/125 micron glasvezel voor high-speed datatransmissie met hoge bandbreedte via gigabit Ethernet- en Fiber Channel-netwerken, met ondersteuning van duplex single-mode-applicaties.

Deze LC-LC patchkabel is voorzien van een LSZH (Low-Smoke, Zero-Halogen) brandvertragende mantel om rook, toxiciteit en corrosie tot een minimum te... Lees meer . . .

Levertijd: 3 dagen (woensdag)
 

 
Artikelnr: 991451      Winkelvoorraad: 0 stuks      Webshopvoorraad: 0 stuks       Bij leverancier: 33 stuks    

Omschrijving:
Zorg voor een snelle verbinding tussen netwerkapparaten op glasvezel

De SMFIBLCLC4 4 m lange LC naar LC single-mode duplex glasvezelkabel is gemaakt van 9/125 micron glasvezel voor high-speed datatransmissie met hoge bandbreedte via gigabit Ethernet- en Fiber Channel-netwerken, met ondersteuning van duplex single-mode-applicaties.

Deze LC-LC patchkabel is voorzien van een LSZH (Low-Smoke, Zero-Halogen) brandvertragende mantel om rook, toxiciteit en corrosie tot een minimum te b... Lees meer . . .

Levertijd: 3 dagen (woensdag)
 

 
Artikelnr: 991738      Winkelvoorraad: 0 stuks      Webshopvoorraad: 0 stuks       Bij leverancier: 16 stuks    

Omschrijving:
Zorg voor een snelle verbinding tussen netwerkapparaten op glasvezel

De SMFIBLCLC7 7 m lange LC naar LC single-mode duplex glasvezelkabel is gemaakt van 9/125 micron glasvezel voor high-speed datatransmissie met hoge bandbreedte via gigabit Ethernet- en Fiber Channel-netwerken, met ondersteuning van duplex single-mode-applicaties.

Deze LC-LC patchkabel is voorzien van een LSZH (Low-Smoke, Zero-Halogen) brandvertragende mantel om rook, toxiciteit en corrosie tot een minimum te b... Lees meer . . .

Levertijd: 3 dagen (woensdag)
 

 
Artikelnr: 990717      Winkelvoorraad: 0 stuks      Webshopvoorraad: 0 stuks       Bij leverancier: 17 stuks    

Omschrijving:
Zorg voor een snelle verbinding tussen netwerkapparaten op glasvezel

De SMFIBLCSC10 10 m lange LC naar SC single-mode duplex glasvezelkabel is gemaakt van 9/125 micron glasvezel voor high-speed datatransmissie met hoge bandbreedte via gigabit Ethernet- en Fiber Channel-netwerken, met ondersteuning van duplex single-mode-applicaties.

Deze LC-SC patchkabel is voorzien van een LSZH (Low-Smoke, Zero-Halogen) brandvertragende mantel om rook, toxiciteit en corrosie tot een minimum t... Lees meer . . .

Levertijd: 3 dagen (woensdag)
 

 
Artikelnr: 991452      Winkelvoorraad: 0 stuks      Webshopvoorraad: 0 stuks       Bij leverancier: 9 stuks    

Omschrijving:
Zorg voor een snelle verbinding tussen netwerkapparaten op glasvezel

De SMFIBLCSC4 4 m lange LC naar SC single-mode duplex glasvezelkabel is gemaakt van 9/125 micron glasvezel voor high-speed datatransmissie met hoge bandbreedte via gigabit Ethernet- en Fiber Channel-netwerken, met ondersteuning van duplex single-mode-applicaties.

Deze LC-SC patchkabel is voorzien van een LSZH (Low-Smoke, Zero-Halogen) brandvertragende mantel om rook, toxiciteit en corrosie tot een minimum te b... Lees meer . . .

Levertijd: 3 dagen (woensdag)
 

 
Artikelnr: 991739      Winkelvoorraad: 0 stuks      Webshopvoorraad: 0 stuks       Bij leverancier: 8 stuks    

Omschrijving:
Zorg voor een snelle verbinding tussen netwerkapparaten op glasvezel

De SMFIBLCSC7 7 m lange LC naar SC single-mode duplex glasvezelkabel is gemaakt van 9/125 micron glasvezel voor high-speed datatransmissie met hoge bandbreedte via gigabit Ethernet- en Fiber Channel-netwerken, met ondersteuning van duplex single-mode-applicaties.

Deze LC-SC patchkabel is voorzien van een LSZH (Low-Smoke, Zero-Halogen) brandvertragende mantel om rook, toxiciteit en corrosie tot een minimum te b... Lees meer . . .

Levertijd: 3 dagen (woensdag)
 

 
Artikelnr: 990918      Winkelvoorraad: 0 stuks      Webshopvoorraad: 0 stuks       Bij leverancier: 3 stuks    

Omschrijving:
Zorg voor een snelle verbinding tussen netwerkapparaten via glasvezel

De 1m lange SMFIBLCSC1 single-mode Duplex Glasvezel Netwerkkabel eindigt met één (mannelijke) LC-connector en één (mannelijke) SC-connector voor de verbinding tussen glasvezel-netwerkapparatuur op snelle netwerken over lange afstand.

Elke single-mode duplex glasvezelkabel is afzonderlijk getest en gecertificeerd om te voldoen aan de geldende waarden voor optische doorgangsdemping voor een gegarandeerde co... Lees meer . . .

Levertijd: 3 dagen (woensdag)
 

 
Artikelnr: 990896      Winkelvoorraad: 0 stuks      Webshopvoorraad: 0 stuks       Bij leverancier: 18 stuks    

Omschrijving:
Zorg voor snelle, betrouwbare en veilige gegevensoverdracht via hoogwaardige netwerkapparatuur

Lees meer . . .

Levertijd: 3 dagen (woensdag)
 

 
Artikelnr: 991201      Winkelvoorraad: 0 stuks      Webshopvoorraad: 0 stuks       Bij leverancier: 58 stuks    

Omschrijving:
Zorg voor snelle, betrouwbare en veilige gegevensoverdracht via hoogwaardige netwerkapparatuur

De 2m lange A50FBLCLC2 10 Gigabit Aqua Multimode 50/125 Duplex LSZH Glasvezel Netwerkkabel eindigt aan beide uiteinden met (mannelijke) LC-connectoren en is gemaakt uit 50/125-micron OM3 aqua galsvezel voor betrouwbare gegevensoverdracht met extreem hoge snelheden, waardoor het uitermate geschikt is voor een glasvezelverbinding tussen verschillende backbone switches, hubs en routers en hoogwaa... Lees meer . . .

Levertijd: 3 dagen (woensdag)
 

 
Artikelnr: 991202      Winkelvoorraad: 0 stuks      Webshopvoorraad: 0 stuks       Bij leverancier: 43 stuks    

Omschrijving:
Zorg voor snelle, betrouwbare en veilige gegevensoverdracht via hoogwaardige netwerkapparatuur

De 2m lange A50FBLCSC2 10 Gigabit Aqua Multimode 50/125 Duplex LSZH Glasvezel Netwerkkabel eindigt met één (mannelijke) LC-connector en één (mannelijke) SC-connector en is gemaakt uit 50/125-micron OM3 aqua galsvezel voor betrouwbare gegevensoverdracht met extreem hoge snelheden, waardoor het uitermate geschikt is voor een glasvezelverbinding tussen verschillende backbone switches, hubs en... Lees meer . . .

Levertijd: 3 dagen (woensdag)
 

 
Artikelnr: 991441      Winkelvoorraad: 0 stuks      Webshopvoorraad: 0 stuks       Bij leverancier: 0 stuks    

Omschrijving:
Zorg voor een snelle verbinding tussen netwerkapparaten op glasvezel

De 3m lange FIBSTSC3 Multimode 62,5/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel eindigt met één (mannelijke) ST-connector en één (mannelijke) SC-connector voor de verbinding tussen glasvezel-netwerkapparatuur op snelle netwerken over lange afstand.

Voor optimale prestaties is elke duplex multimode glasvezelkabel afzonderlijk getest en gecertificeerd om te voldoen aan de geldende waarden voor optische doorgangsdempi... Lees meer . . .

Levertijd: minimaal 10 dagen
 

 
Artikelnr: 148674      Winkelvoorraad: 0 stuks      Webshopvoorraad: 0 stuks       Bij leverancier: 0 stuks    
Levertijd: minimaal 10 dagen
 

 
Artikelnr: 990916      Winkelvoorraad: 0 stuks      Webshopvoorraad: 0 stuks       Bij leverancier: 0 stuks    
Levertijd: minimaal 10 dagen
 

 
Artikelnr: 194372      Winkelvoorraad: 0 stuks      Webshopvoorraad: 0 stuks       Bij leverancier: 0 stuks    
Levertijd: minimaal 10 dagen
 

 
Artikelnr: 218575      Winkelvoorraad: 0 stuks      Webshopvoorraad: 0 stuks       Bij leverancier: 0 stuks    

Omschrijving:
Sluit uw Cisco conforme 10GbE SFP+ netwerkapparaten aan met deze voordelige, actieve glasvezelkabel

Deze 10G SFP+ kabel biedt wat u het meest nodig hebt in uw netwerkverbindingen: betrouwbare prestaties. Deze kabel is gemaakt volgens MSA-specificaties en volledig getest voor gegarandeerde naadloze compatibiliteit.

Deze actieve glasvezelkabel is volledig hot pluggable en ondersteunt 10 gigabit Ethernet-toepassingen aangesloten via SFP+ (Small Form-Factor Pluggable) poorten. De A... Lees meer . . .

Levertijd: minimaal 10 dagen
 

 
Artikelnr: 218576      Winkelvoorraad: 0 stuks      Webshopvoorraad: 0 stuks       Bij leverancier: 0 stuks    

Omschrijving:
Sluit uw Cisco conforme 10GbE SFP+ netwerkapparaten aan met deze voordelige, actieve glasvezelkabel

Deze 10G SFP+ kabel biedt wat u het meest nodig hebt in uw netwerkverbindingen: betrouwbare prestaties. Deze kabel is gemaakt volgens MSA-specificaties en volledig getest voor gegarandeerde naadloze compatibiliteit.

Deze actieve glasvezelkabel is volledig hot pluggable en ondersteunt 10 gigabit Ethernet-toepassingen aangesloten via SFP+ (Small Form-Factor Pluggable) poorten. De A... Lees meer . . .

Levertijd: minimaal 10 dagen
 

 
Artikelnr: 991436      Winkelvoorraad: 0 stuks      Webshopvoorraad: 0 stuks       Bij leverancier: 0 stuks    

Omschrijving:
Zorg voor een snelle verbinding tussen netwerkapparaten op glasvezel

De 3m lange 50FIBLCLC3 Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel eindigt aan beide uiteinden met (mannelijke) LC-connectoren voor de verbinding tussen glasvezel-netwerkapparatuur op snelle netwerken over lange afstand.

50/125-micron kabels zorgen voor een optimale gegevensoverdracht en netwerkstabiliteit, en bieden een bijna drie keer zo hoge bandbreedte dan 62,5/125-micron kabels, zodat uw gegevens met h... Lees meer . . .

Levertijd: minimaal 10 dagen
 

 
Artikelnr: 991439      Winkelvoorraad: 0 stuks      Webshopvoorraad: 0 stuks       Bij leverancier: 0 stuks    

Omschrijving:
Zorg voor een snelle verbinding tussen netwerkapparaten op glasvezel

De 3m lange FIBLCSC3 Multimode 62,5/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel eindigt met één (mannelijke) LC-connector en één (mannelijke) SC-connector voor de verbinding tussen glasvezel-netwerkapparatuur op snelle netwerken over lange afstand.

Voor optimale prestaties is elke duplex multimode glasvezelkabel afzonderlijk getest en gecertificeerd om te voldoen aan de geldende waarden voor optische doorgangsdempin... Lees meer . . .

Levertijd: minimaal 10 dagen
 

 
Artikelnr: 991647      Winkelvoorraad: 0 stuks      Webshopvoorraad: 0 stuks       Bij leverancier: 0 stuks    

Omschrijving:
Zorg voor een snelle verbinding tussen netwerkapparaten op glasvezel

De 5m lange 50FIBLCLC5 Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel eindigt aan beide uiteinden met (mannelijke) LC-connectoren voor de verbinding tussen glasvezel-netwerkapparatuur op snelle netwerken over lange afstand.

50/125-micron kabels zorgen voor een optimale gegevensoverdracht en netwerkstabiliteit, en bieden een bijna drie keer zo hoge bandbreedte dan 62,5/125-micron kabels, zodat uw gegevens met h... Lees meer . . .

Levertijd: minimaal 10 dagen
 

 
Artikelnr: 218564      Winkelvoorraad: 0 stuks      Webshopvoorraad: 0 stuks       Bij leverancier: 0 stuks    

Omschrijving:
Sluit vier Cisco 10GbE SFP+ netwerkapparaten aan met deze voordelige, actieve glasvezelkabel

Met deze QSFP+ breakoutkabel kunt u één QSFP+ poort aansluiten op vier 10G SFP+ poorten. Zo krijgt u wat u het meest nodig hebt in uw netwerkverbindingen: betrouwbare prestaties. Hij is gemaakt volgens MSA-specificaties en volledig getest voor gegarandeerde naadloze compatibiliteit. Deze actieve glasvezelkabel is volledig hot pluggable en ondersteunt 40 gigabit Ethernet-toepassingen aangeslote... Lees meer . . .

Levertijd: minimaal 10 dagen
 

 
Artikelnr: 218570      Winkelvoorraad: 0 stuks      Webshopvoorraad: 0 stuks       Bij leverancier: 0 stuks    

Omschrijving:
Sluit uw Cisco conforme 40GbE QSFP+ netwerkapparaten aan met deze voordelige, actieve glasvezelkabel

Deze 40G QSFP+ kabel biedt wat u het meest nodig hebt in uw netwerkverbindingen: betrouwbare prestaties. Deze kabel is gemaakt volgens MSA-specificaties en volledig getest voor gegarandeerde naadloze compatibiliteit.

Deze actieve glasvezelkabel is volledig hot pluggable en ondersteunt 40 gigabit Ethernet-toepassingen aangesloten via QSFP+ (Quad Small Form-Factor Pluggable) poort... Lees meer . . .

Levertijd: minimaal 10 dagen
 

 
Artikelnr: 218598      Winkelvoorraad: 0 stuks      Webshopvoorraad: 0 stuks       Bij leverancier: 0 stuks    

Omschrijving:
Sluit uw MSA conforme 40GbE QSFP+ netwerkapparaten aan met deze voordelige, actieve glasvezelkabel

Deze 40G QSFP+ kabel biedt wat u het meest nodig hebt in uw netwerkverbindingen: betrouwbare prestaties. De kabel is gemaakt volgens MSA-specificaties en volledig getest voor gegarandeerde naadloze compatibiliteit.

Deze actieve glasvezelkabel is volledig hot pluggable en ondersteunt 40 gigabit Ethernet-toepassingen aangesloten via QSFP+ (Quad Small Form-Factor Pluggable) poorten. ... Lees meer . . .

Levertijd: minimaal 10 dagen
 

 
Artikelnr: 218600      Winkelvoorraad: 0 stuks      Webshopvoorraad: 0 stuks       Bij leverancier: 0 stuks    

Omschrijving:
Sluit uw MSA conforme 40GbE QSFP+ netwerkapparaten aan met deze voordelige, actieve glasvezelkabel

Deze 40G QSFP+ kabel biedt wat u het meest nodig hebt in uw netwerkverbindingen: betrouwbare prestaties. De kabel is gemaakt volgens MSA-specificaties en volledig getest voor gegarandeerde naadloze compatibiliteit.

Deze actieve glasvezelkabel is volledig hot pluggable en ondersteunt 40 gigabit Ethernet-toepassingen aangesloten via QSFP+ (Quad Small Form-Factor Pluggable) poorten. ... Lees meer . . .

Levertijd: minimaal 10 dagen
 

 
Artikelnr: 218566      Winkelvoorraad: 0 stuks      Webshopvoorraad: 0 stuks       Bij leverancier: 0 stuks    

Omschrijving:
Sluit vier Cisco 10GbE SFP+ netwerkapparaten aan met deze voordelige, actieve glasvezelkabel

Met deze QSFP+ breakoutkabel kunt u één QSFP+ poort aansluiten op vier 10G SFP+ poorten. Zo krijgt u wat u het meest nodig hebt in uw netwerkverbindingen: betrouwbare prestaties. Deze kabel is gemaakt volgens MSA-specificaties en volledig getest voor gegarandeerde naadloze compatibiliteit.

Deze actieve glasvezelkabel is volledig hot pluggable en ondersteunt 40 gigabit Ethernet-toepass... Lees meer . . .

Levertijd: minimaal 10 dagen
 

 
Artikelnr: 218565      Winkelvoorraad: 0 stuks      Webshopvoorraad: 0 stuks       Bij leverancier: 0 stuks    

Omschrijving:
Sluit vier Cisco 10GbE SFP+ netwerkapparaten aan met deze voordelige, actieve glasvezelkabel

Met deze QSFP+ breakoutkabel kunt u één QSFP+ poort aansluiten op vier 10G SFP+ poorten. Zo krijgt u wat u het meest nodig hebt in uw netwerkverbindingen: betrouwbare prestaties. Hij is gemaakt volgens MSA-specificaties en volledig getest voor gegarandeerde naadloze compatibiliteit.

Deze actieve glasvezelkabel is volledig hot pluggable en ondersteunt 40 gigabit Ethernet-toepassingen a... Lees meer . . .

Levertijd: minimaal 10 dagen
 

 
Artikelnr: 218597      Winkelvoorraad: 0 stuks      Webshopvoorraad: 0 stuks       Bij leverancier: 0 stuks    

Omschrijving:
Sluit uw MSA conforme 40GbE QSFP+ netwerkapparaten aan met deze voordelige, actieve glasvezelkabel

Deze 40G QSFP+ kabel biedt wat u het meest nodig hebt in uw netwerkverbindingen: betrouwbare prestaties. De kabel is gemaakt volgens MSA-specificaties en volledig getest voor gegarandeerde naadloze compatibiliteit.

Deze actieve glasvezelkabel is volledig hot pluggable en ondersteunt 40 gigabit Ethernet-toepassingen aangesloten via QSFP+ (Quad Small Form-Factor Pluggable) poorten. ... Lees meer . . .

Levertijd: minimaal 10 dagen
 

 
Artikelnr: 218599      Winkelvoorraad: 0 stuks      Webshopvoorraad: 0 stuks       Bij leverancier: 0 stuks    

Omschrijving:
Sluit uw MSA conforme 40GbE QSFP+ netwerkapparaten aan met deze voordelige, actieve glasvezelkabel

Deze 40G QSFP+ kabel biedt wat u het meest nodig hebt in uw netwerkverbindingen: betrouwbare prestaties. De kabel is gemaakt volgens MSA-specificaties en volledig getest voor gegarandeerde naadloze compatibiliteit.

Deze actieve glasvezelkabel is volledig hot pluggable en ondersteunt 40 gigabit Ethernet-toepassingen aangesloten via QSFP+ (Quad Small Form-Factor Pluggable) poorten. ... Lees meer . . .

Levertijd: minimaal 10 dagen
 

 
Artikelnr: 218563      Winkelvoorraad: 0 stuks      Webshopvoorraad: 0 stuks       Bij leverancier: 0 stuks    

Omschrijving:
Sluit vier Cisco 10GbE SFP+ netwerkapparaten aan met deze voordelige, actieve glasvezelkabel

Met deze QSFP+ breakoutkabel kunt u één QSFP+ poort aansluiten op vier 10G SFP+ poorten. Zo krijgt u wat u het meest nodig hebt in uw netwerkverbindingen: betrouwbare prestaties. Hij is gemaakt volgens MSA-specificaties en volledig getest voor gegarandeerde naadloze compatibiliteit. Deze actieve glasvezelkabel is volledig hot pluggable en ondersteunt 40 gigabit Ethernet-toepassingen aangeslote... Lees meer . . .

Levertijd: minimaal 10 dagen

PAGINA WORDT GELADEN...


Voorraad informatie

Afhalen in onze winkel
Zie je een product dat wel op voorraad is in onze webshop maar niet in onze winkel dan kun je dit product reserveren en de volgende dag afhalen.

Reserveer je voor 22:30, dan kun je het product de volgende dag na 10:30 afhalen.
Reserveer je tussen donderdag 22:30 en maandag 9:00, dan kun je het product maandag na 13:00 afhalen.

Reserveren doe je door het product in je winkelmandje te plaatsen en bij het uitchecken te kiezen voor "afhalen in de winkel".

Thuis laten bezorgen
Zie je een product dat niet op voorraad is in onze webshop maar wel op voorraad is in onze winkel dan moet je rekening houden met een extra leverdag, dit wordt automatisch meegenomen met je bestelling.
 
[ Sluiten ]